Wpis z mikrobloga

@officer_K: O Mazurku wiemy już chyba wszystko, udaje głupszego niż jest a kontekstem są powiązania z jedyną słuszną partią. Jakoś trzeba ocieplać wizerunek pisowców i unikać niewygodnych pytań podczas gdy ktoś z koalicji jest maglowany o pierdołę lub o rzecz która go nie dotyczy. Po co najczęściej maglują lewaków bojowych? Aby dać do zrozumienia ooo patrzcie kłócą się kłocią zaraz rząd się rozpadnie. No sorry ale Żukowska jako głos koalicji może
@Skorvez_957_ poza tym to zwykły kłamczuszek. Obecnie rozpowszechnia teze, że Tusk jest jednoznacznie przeciwko CPK (mówił o tym chociażby w dzisiejszym wywiadzie z posłanką Razem) co jest bzdurą i zwykłym naciąganiem wypowiedzi Tuska
@zajencow: Żeby tylko raz naciągał wypowiedź pod tezę albo męczy temat nie związany z osobą. Pod płaszczem a ja za nikim nie jestem uderza w PO albo próbuje wykreować wizję rozpadającej się koalicji - ooo patrzcie kłócą się kłócą bo Razemki fikają do Tuska xD
CPK to miś, do tej pory PO-TD było przeciwne główne z powodu tego jak PIS wydawał pieniądze na CPK ale nikt nie walczył o CPK jak
@zajencow: Atom jest nieunikniony zwłaszcza po inwazji na Ukrainę, wcześniej sam podzielałem obawy (głównie takie aby atom nie był kolejnym CPK). Problem jest też taki że elektrowni nie zbudują jutro ani w tej kadencji sejmu a my potrzebujemy prądu teraz i zawsze i na wieki wieków. Wungiel nie jest przyszłościowy i prędzej czy później będzie trzeba ograniczać wydobycie. Trzeba myśleć o energii już teraz aby nie płakać jak dojdzie do blackoutów.