Wpis z mikrobloga

#!$%@? ten swiat sie taki piekny wydawal z perspektywy gowniaka, tyle marzen, fajnych rzeczy ktore bedzie mozna robic jako "dorosly".. i to wszystko jak krew w piach.. w najczarniejszych scenariuszach nie spodziewalem sie ze to zycie to takie gowno, najczarniesza sraka jaka widzialem w zyciu.. najgorsze jest to ze smialem sie z wujkow itp czemu oni tak narzekaja na to zycie.. teraz #!$%@? rozumiem, ja #!$%@?.

#przegryw #depresja #neet
  • 39
  • Odpowiedz
@RandomowyTyp O ja na szczęście nie miałem takich rozterek i marzeń co będę robił jak dorosnę. Będąc w biednej rodzinie wiedziałem że jako dorosnę też będę biednym śmieciem i nic się nie zmieni i nic nie osiągnę. Polecam porzucić marzenia, mniej stresu i frustracji.
  • Odpowiedz
@RandomowyTyp: wujki to mialy jeszcze luz, moze byla bida ale co nakradli i domow pobudowali z panstwowych zakladow to ich, do tego jaka normalna pannice bylo latwo wyrwac, tera to mireczek musi #!$%@? za 4k u dobrodzieja, brac kredyt na 30 lat jak zyd da na kurnik 40 metrow i tam mieszkac albo sam albo z p0lka z wypranym mozgiem netfliksem, instagramem i fejsbukiem
  • Odpowiedz
  • 1
@Greensy: i serio w mlodych wieku juz kminiles ze takli programista bedzie mial dobrze? Jak wchodzilem na rynek to jeszcze tak kolorowo w IT nie bylo dopiero raczkowalo. ale ja nie myslalem takimi kategoriami w ogole
  • Odpowiedz
@RandomowyTyp: #!$%@?, strach, głód i ból. Dorosłe życie to jest sztos, ma się co jeść, kupuje się co tam potrzebuje, jest ciepło i bezpiecznie ^^ tyle słodyczów co ja jem po 30stce w całym życiu nie przeżarłem XD i innych dobrodziejstw.
  • Odpowiedz