Wpis z mikrobloga

Najlepsze jest to, że gdyby programiści w aptiv mieli założony związek zawodowy to by się dowiedzieli o planach zwolnienia wcześniej i mieliby pozycję negocjacyjną do wywalczenia lepszych warunków odejścia i pożegnania się z zespołem w ludzkich warunkach. A tak to dostali godzinę na #!$%@? z biura i minimalną przewidzianą przez prawo odprawę.

Ale oczywiście dla tego przesiąkniętego korwinizmami środowiska związek zawodowy to lewactwo i przecież po co programistom związek zawodowy xD nowa praca będzie po 15 minutach mordo xD

#aptiv #bekazprawakow #programista15k #programowanie #pracait
  • 24
  • Odpowiedz
Najlepsze jest to, że gdyby programiści w aptiv mieli założony związek zawodowy to by się dowiedzieli o planach zwolnienia wcześniej i mieliby pozycję negocjacyjną do wywalczenia lepszych warunków odejścia i pożegnania się z zespołem w ludzkich warunkach. A tak to dostali godzinę na #!$%@? z biura i minimalną przewidzianą przez prawo odprawę.

Ale oczywiście dla tego przesiąkniętego korwinizmami środowiska związek zawodowy to lewactwo i przecież po co programistom związek zawodowy xD nowa
  • Odpowiedz
@Viado: mam nadzieję, że związki zawodowe staną się w końcu normą, będą w każdym większym korpo i będą utrudniały zwalnianie jak tylko się da

  • Odpowiedz
@Viado: musieli by najpierw pracować na UoP, a jeżeli pracowali to mają co najmniej miesięczne wypowiedzenie, więc dostaną kasę za miesiąc nierobienia.
Jeżeli pracowali na B2B i nie zadbali o wypowiedzenie...
  • Odpowiedz
No #!$%@? gościu, najpierw piszesz, że gardzisz słabszymi, a potem "nie nie nie ja z korwinizmu wyrosłem" xD


@DROP_TABLE_Usernames: nie ja gardzę, tylko branża ogólnie gardzi. Nikt nie będzie płakał nad losem bezrobotnego Scrum Mastera :)
  • Odpowiedz
@Viado: Ta związki... chyba za komuny coś znaczyły. Ja właśnie w przyszłym tygodniu jak będę miał pierwszą zmianę to zamierzam zanieść rezygnację z członkostwa w związku. Jedyne co robią to rozdają sobie posadki, oddelegowują swoich ziomków jak najdalej od faktycznej roboty i wycieczki organizują do pensjonatów innych swoich ziomków. Już wolę sobie raz w miesiącu zjeść na mieście zamiast im te kilka dyszek płacić w składce. Kilkadziesiąt lat temu ludzie umierali
  • Odpowiedz
Ale oczywiście dla tego przesiąkniętego korwinizmami środowiska związek zawodowy to lewactwo i przecież po co programistom związek zawodowy xD nowa praca będzie po 15 minutach mordo xD


@Viado: Coś mi sie zdaje, że trollujesz. W notatce już raz zdążyłem ci kiedyś wpisać "konfederata" z jakiegoś powodu i gryzie się to z postem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz