Wpis z mikrobloga

@jozef-dzierzynski: To chyba lepiej dla naszego kraju, że przyjeżdża uchodźca z kasą, którą u nas wydaje, więc na nim zarabiamy, niż jakiś biedak w jednej koszuli którego trzeba utrzymywać?. Jak myślicie towarzyszu?
  • Odpowiedz
@zonecom: dopóki nie wyłudza pomocy to nie mam z tym problemu tak jak nie mam problemu z rolnikami którzy mają nowsze traktory niz ursus c330. Niemniej fascynuje mnie co w życiu robią 20 letnie artiomki które wożą się drogimi furami po naszym pięknym kraju. Pewnie to ci słynni programisci 300k hrywien ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Yurakamisa: ale #!$%@? traktor jest do pracy a ferrari jest dla #!$%@? twojego dowolnego zastosowanie , ja #!$%@?,przecież tym John-Deerem to #!$%@? nie będe jeżdził po ulicach i na autostradach
  • Odpowiedz
@MC_Bono: Przecież ten traktor zapewne droższy niz ferriari xd


@Yurakamisa: To nie Ferrari tylko mclaren, który kosztuje grubo ponad 2 miliony. Nowy ciągnik John Deere kupisz już od 150
tys., te lepsze i mocniejsze około 300 tys., taki jak ze zdjęcia to około 500 tys., a to już jest wypas

Nie wiem skąd ten mit o ciągnikach za miliony w każdym gospodarstwie xD
  • Odpowiedz
szoku to dopiero doznasz, jak się dowiesz, że jako podatnik się złozyłeś na tego pięknego John Deere ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Prezes: szoku doznam dopiero jak sie dowiem że jako podatnik pośrednio złożyłem sie na tego mercedesa dla artiomka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
To nie jest teza, to jest pytanie.


@Prezes: pytanie z tezą. Nie wiem gdzie, nie wiem czy nawet biorą taką kase z budżetu, nie interesuje mnie to i nie sprawdzałem tego. Czekam na dowody że, jak sam napisałeś, #!$%@?ą tą kase na ciągniki. Zresztą, zabawne jest użycie słowa

#!$%@?ą


w kontekscie kupowania maszyn do upraw, czyli jakby podstawowego sprzętu w rolnictwie. Gdyby jeszcze wydawali to na nowe mercedesy...
  • Odpowiedz
nie wiem czy nawet biorą taką kase z budżetu, nie interesuje mnie to i nie sprawdzałem tego

@jozef-dzierzynski: gdybyś miał chwilę na zainteresowanie się tematem na jaki dyskutujesz to możesz skorzystać z obrazka poniżej.

Jak widać, naszą kasę zdecydowanie lubią przytulić, ale na co ją #!$%@?ą, to można tylko zgadywać. Na ciągniki? Możliwe. Na wódę? Na 100%.
Prezes - >nie wiem czy nawet biorą taką kase z budżetu, nie interesuje mnie to i nie ...

źródło: 6dda2fa9089b2b422fb8d8849b1ec3de86fdb0218cad375896940f24e53a60ad

Pobierz
  • Odpowiedz