Wpis z mikrobloga

  • 0
@nairoht piwniczak zły piwniczak groźny wczoraj ucieszyłem jednego który stwierdził iż pobije rolnika xd jak by się na niego grupa cała rzuciła to by szukał zębów na ziemi
  • Odpowiedz
i nagle przez to się zwina i skończą cały strajk xd


@Lardor: No widzę, że w dopowiadaniu i tworzeniu własnych wersji jesteście najlepsi :D
To nie ma tego na celu, po prostu wyrażam swoje niezadowolenie, oni wykazują swoje niezadowolenie, to ja też wykazuje swoje, proste ;)
  • Odpowiedz
@DJRuraWydechowa: oboje macie prawo to zrobić ja mówię o konsekwencjach a nie o samym działaniu - no ale skoro niektórym pasuje #!$%@? śmieci bo polskie firmy zrobiły sobie tani biznes to ich sprawa xD
  • Odpowiedz
@Lardor: No i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty w ogóle rozum i godność człowieka?Ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie, chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz, możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego papieża polaka naszego rodaka wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest ktoś tam
  • Odpowiedz
@nairoht piwniczak zły piwniczak groźny wczoraj ucieszyłem jednego który stwierdził iż pobije rolnika xd jak by się na niego grupa cała rzuciła to by szukał zębów na ziemi


@Lardor: no tak, rolnicze tchórze silne tylko w grupie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz