Wpis z mikrobloga

I tutaj Stanowski mi zaimponował, a nie jak reszta małp grająca pod dyktando ukraińskiej propagandy. Nikt tak nie wspiera rosyjskiej narracji jak sami Ukraińcy, którzy ze wszystkich rolników chcą zrobić ruskie onuce. Wczoraj rosyjska propaganda sobie mogła siedzieć i patrzeć na to jak sami Ukraińcy na spółę z Polakami chcieli wszystkim na świecie udowodnić, że polscy rolnicy to ruskie onuce, a to wszystko na podstawie jednego baneru u rolnika, któremu zapewne w dzieciństwie traktor przejechał po głowie.

Tak, ja mam wątpliwości. Obrzydzanie wszystkich rolników jakimś zje.em z traktora to podłość. Można popierać żądania lub nie, ale robienie z tych ludzi zdrajców jest poniżej krytyki.


A właściciela napisu przed sąd natychmiast.

https://twitter.com/K_Stanowski/status/1760070356256047415
#ukraina #wojna #rosja #protest
  • 8
  • Odpowiedz
@Szinako jeden baner xD
Banerów o #!$%@? Ukraińcach I innych akcji było już kilka. Włącz sobie jakąś transmisje live z protestu i posłuchaj tego rykowiska.

Debil rolnik znalazł sobie kozła ofiarnego za niską cenę pszenicy na świecie w postaci Ukraińca uchodźcy.
  • Odpowiedz
@Szinako: Przez pryzmat jednego, czy kilku pacanów nie można oceniać całej grupy, czy sensu protestów. W każdej grupie znajdą się skrajności, ale niestety ten transparent (wybitnie głupi), dał paliwo ludziom którzy są przeciw protestom oraz propagandzie na wschodzie.
  • Odpowiedz
  • 16
większość tych rolników to ruskie onuce


@bilvar: A większość Ukraińców to Rosjanie, bo znają język rosyjski, można tak naginać rzeczywistość czy to już całkowicie co innego ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
jeden baner xD

Banerów o #!$%@? Ukraińcach I innych akcji było już kilka.


@selflessness: Skoro ich było niby tak wiele to dlaczego wczoraj 90% postów uderzających w protest zawierała tylko ten jeden baner? A ten o niewdzięcznych ...... to akurat mi się podobał, bo idealnie opisuje ukraińskie podejście do nas. Po stronie Ukrainy nie ma żadnych prób dogadywania się. Oni próbują za każdym razem przepchnąć własne postulaty mając wszystkich innych w
  • Odpowiedz
Debil rolnik znalazł sobie kozła ofiarnego za niską cenę pszenicy na świecie w postaci Ukraińca uchodźcy.


@selflessness: Ale co mają do tego uchodźcy, chyba nie zaprzeczysz że cena w skupach spadła gdy zaczął się import płodów rolnych z Ukrainy, który miał iść tylko tranzytem do głodującej Afryki.
Oczywiście polscy "biznesmeni" odkryli łatwy pieniądz, zaczęli skup i sprzedaż produktów na naszym rynku, na co przyzwolił rząd i służby PiS oraz obecne.
Czy
  • Odpowiedz