Wpis z mikrobloga

Tak spytam z ciekawości a szczególnie użytkownika @Grooveer polscy rolnicy to nowe NWO, Soros, Masoni i Schwab co przekupili rolników w całej europie żeby protestowali na własną rękę. Czy to #konfederacja za ruskie ruble wszystkich przekupiła rolników w całej europie?? czy może jeszcze co innego, bo nie wiem co mówic? xddd

#ukraina #polska #rolnictwo #protest #strajk #polityka #4konserwy #rosja
  • 16
@adammalysz1993: Teraz to raczej druga opcja, Grooveer przeszedł nawrocenia z ruskiej trollowni. Ekipa BajzelMana kazała mu zamoczyć stopy w Dnieprze, przegryźć pielmieni oraz zrobić prawoslawny znak krzyża krzycząc na końcu "Slava Ukrayini" kiedyś się bał o wystraszonych Rosjan w okopach, teraz przeżywa horror Ukraińców na naszej granicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Grooveer: to premier a nie prezydent, ale w unii jest 27 krajów czyli mam traktować wypowiedź jednego premiera czech za prawdę objawiona??/ gdzie wypowiedzi 26 innych przywódców państw unii? czemu żaden inny przywódca tego nie twierdzi choć większość jest pro ukrainska i anty osyjska i znacznie bardziej antyrosyjskie wypowiedzi nie raz głosili?? . nawiasem bardzo dobrze ruskie to napastnicy i mordercy ukraincow.
@adammalysz1993: Nie napisałem, że dyskredytuje, tylko że istnieje taki agent który jest w stanie kierunkować różne oddolne ruchy, również przekupstwem, również międzynarodowo, i nie jest to ani polski rolnik, ani konfederacja - a kreml. I nagle teza z komentarza OPa, z tym że "ktoś za tym wszystkim stoi" nie brzmi tak absurdalnie i foliarsko.
@Grooveer: no i o to w tym wszystkim chodzi, że cwaniaki bogacą się przekretami kosztem konsumenta bo nie ma odpowienich przepisów odnośnie tranzytu, przeciez to byl jeden z postulatow protestow zanim sie one zradykalizowaly azeby np wplacali kaucje i po eksporcie poza unie kaucja byla zwracana i protestow i calej chryji by nie bylo
@Grooveer: no oczywiście, że dostaja za mało uzbrojenia przed ogólną mobilizacją i przestawieniem gospodarki rosyjskiej na gospodarkę wojenną ukraińcy mieli szanse ich zgnieść ich rok temu ale zachód sie cykał dawać sprzet ofensywny, to że jestem przeciwny nierównej konkurencji jaką jest wpuszczanie produktów z kraju który nie spełnia norm europejskich a polacy musza je spełniac i to powoduje nierówną konkurencje, jak spełnia niech wpuszczają tylko żeby to kontrolować dobrze, to nie