Wpis z mikrobloga

@atteint: zgadza się, lecz trend jak i tempo jakie przybrał jest zwyczajnie zatrważający, jeśli dzieciaki obecnie mające 15 lat ledwo czytają ze zrozumieniem to kiedy mają się nauczyć? jak trafią do pracy? czy może będą neetować?

Żyjemy w czasach gdzie technologia dosłownie okalecza umysły, możliwe, że nawet permanentnie co bezpośrednio wpłynie na przyszłość całej ludzkości
@atteint: Chyba nie do końca jesteś świadom tego, co za kilka lat będzie czekało na tych dzieci.

Żyjemy w czasach gdzie technologia dosłownie okalecza umysły.


Otóż to.

Teraz to nie jest problem. Problem zawsze pojawie sie później. Kiedyś uważano papierosy za zdrowe, tak samo jak cukier. Teraz mamy alarmy dotyczące e-papierosów ( to było oczywiste, ale trzeba było czekać). Współczuje wszystkim młodym, którzy urodzili sie w czasach Internetu. z jednej strony
@thewoodpecker: Witaj dziwny kumplu, który obserwuje moje komentarze :)

Chyba wiem kim jesteś i już wcześniej z tobą pisałem.

nic sie nie stanie o co zakład


Nie mówię tu o 5 czy 10 latach. Możemy sie na spokojnie założyć, ale ja do tego czasu będę już leżał. Polejesz na mnie jakiegoś browara czy coś, nie ma problemu ;)
jeśli dzieciaki obecnie mające 15 lat ledwo czytają ze zrozumieniem to kiedy mają się nauczyć?


@YouCanCallMeBillieGates: wtedy, kiedy będą się uczyć liczenia czterocyfrowych liczb w pamięci. Nawet jeśli potrafisz podzielić 7590 przez 616, to i tak nikt nie uwierzy w twój wynik bez kalkulatora (na ajfonie).
A zupełnie z drugiej strony, jest coraz mniej tekstu, który został napisany ze zrozumieniem.
Może i dzieci przyszłości nie będą umiały czytać, za to nie