Wpis z mikrobloga

Ale to jest jednak szok. Jadczak ujawnił, że PO opłacała gościa, który na Twitterze np. Kowalskiego i Bochenka z PiS wyzywał od „idiotów” czy „kretynów”, a Hołownię od „pożytecznego idioty”. Średnio wyszło w 8 lat 3200zł.

Poniósł się potężny raban - wszyscy pisowcy, Mazurek, Stanowski, Zandberg, dziennikarze, post szybko się poniósł udostępniany przez wielu ludzi. No dosłownie wszyscy na nogach z oburzeniem. A ja się zastanawiam - PiS miał wiele takich akcji o WIELE bardziej hardcorowych, które w sumie przeszły bez echa.

To dla mnie kolejny raz pokazuje, że PiS nigdy nie będzie tak samo traktowany jak PO, PL2050 czy PSL. Dodajmy, że Onet czy WP wyzywane przez lata od zdrajców teraz za cel wzięły sobie atakowanie Tuska, by odkleić od siebie łatkę tych „polskojęzycznych mediów”. PO zwyczajnie nie ma swoich mediów, PiS ma. Podejrzewam, że może być tak, że PiS szybko wróci do władzy (z Konfą) - właśnie dzięki temu, tak się to dzisiaj robi

#polityka #4konserwy #neuropa #bekazpisu #sejm
  • 40
  • Odpowiedz
@Gours: dla mnie to laurka dla KO, że podnosi sie taki raban, bo znaleźli jednego trolla peowskiego, bo to cos niesłychanego jak na standardy PO. Gdy wychodzą na jaw informacje o pisowskich farmach trolli to nikt nie daje o to j***nia, bo każdy wie jaki pis jest i stwierdzić, że pis w internecie istnieje dzięki trollom, to jak stwierdzenie, że woda jest mokra. Nikt nie robi artykułów i nie przezywa faktu,
  • Odpowiedz
  • 5
@Fingolfin89: no właśnie nie, bo z tego robi się taka narracja, że „normals” albo pomyśli, że PO przebiła PiS, albo co najmniej tyle, że PiS=PO. Zobaczysz, jak jutro o tym będą media trąbiły. Będzie do tego przyklejona nazwa „Afera hejterska PO”
  • Odpowiedz
@Gours: przecież Pablo to żaden troll, dla mnie to on jest raczej umiarkowany, Jadczak zaraz będzie odwoływał jak z tym bramkarzem Komarem
  • Odpowiedz
@Fingolfin89: no właśnie nie, bo z tego robi się taka narracja, że „normals” albo pomyśli, że PO przebiła PiS, albo co najmniej tyle, że PiS=PO. Zobaczysz, jak jutro o tym będą media trąbiły. Będzie do tego przyklejona nazwa „Afera hejterska PO”


@Gours: oczywiście, że jutro będzie zalew symetrystów głoszących, że PIS PEŁO JEDNO ZŁO, ALE PEŁO GORSZE
Przecież oni takiej okazji, by dobrac sie do kaczego krocza nie przepuszczą :)
  • Odpowiedz
  • 2
@Idaho59: no dokładnie. Przecież Lis jest znacznie agresywniejszy od niego. Dodatkowo mu przykleił to 300 tysięcy. A że zarobione w 8 lat i średnia miesięczna to 3k? A kto by się przejmował, tym bardziej manipulant Jadczak
  • Odpowiedz
@Fingolfin89: Jednego znaleźli? Jednemu udowodnili. W sensie teraz. Cala masa jest POwskich trolli. W 2015 też na głównej wykopu podobne artykuły latały.


@Kopyto96: przykłady tych trolli, czy jak rasowy prawak oskarżasz bez dowodów i stosujesz cherry picking?
  • Odpowiedz
@Fingolfin89: xd a gromota czy zespół Brauna co uprawiają 3x taka propagandę jak ten Morales to za darmo postuja?

A ty masz dowody, że np Kanał Zero jest PiSowski?

Albo inaczej. Czy masz dowody, że np konto na Twitterze agitujacr za PiSem jest PiSowskim trollem? Na papier nie masz nic.
  • Odpowiedz
To dla mnie kolejny raz pokazuje, że PiS nigdy nie będzie tak samo traktowany jak PO, PL2050 czy PSL. Dodajmy, że Onet czy WP wyzywane przez lata od zdrajców teraz za cel wzięły sobie atakowanie Tuska, by odkleić od siebie łatkę tych „polskojęzycznych mediów”. PO zwyczajnie nie ma swoich mediów, PiS ma. Podejrzewam, że może być tak, że PiS szybko wróci do władzy (z Konfą) - właśnie dzięki temu, tak się to
  • Odpowiedz
  • 3
@RafDan: jakie są media PO?

A co do reszty, to masz trochę racji, ale nie do końca. Tusk jest faktycznie we wszystkich tych rzeczach, o których mówi, lepszy od PiS, ale nie jest tak dobry, jak sam chciałby być.
  • Odpowiedz
@maximilianan: Czyli wycinasz zdanie z kontekstu i wymyślasz sobie do tego tezę xD Gratuluje poziomu dyskusji.

Dam Ci w takim razie lepszy przykład.

TVP.

Pis zrobił z tego swoją tubę, i nigdy się z tym nie krył. Twierdzili tylko w papce że po prostu robią pluralizm. Przez 8 lat czytałem jakie to jest złe, i jakie to będzie wspaniałe po przejęciu władzy.

I co?

Czysta woda tylko z kranu PO xDD
  • Odpowiedz
jakie są media PO?


@Gours: Media sprzyjające: TVN, Gazeta Wyborcza, oko-press, onet bardzo spoglądał miło przez bardzo długi czas. No i cała rzesza "elit" oraz "gwiazd' main streamu które sprzyjają PO i atakują PIS.

Zaraz pewnie zapytasz kto... no to popatrz sobie np. na marsz miliona serc, albo Campus Trzaska ;)

Jeżeli ktoś twierdzi że PO nie ma "swoich" mediów to nie jest w mojej ocenie możliwe że ktoś taki jest
  • Odpowiedz
@Gours: Kogo ty tymi sztuczkami próbujesz oszukać? Wyliczenie kwoty w orzeliczeniu na lata xD prosty trik sprzedażowy. Podlicz ile zarobił w poszczególnych miesiącach, w kampanii, a ile w martwym okresie. Nikt nie mówił o 3200 zł miesięcznie, tylko o 300k w 8 lat. I to tylko faktury na partię, a mogły być jeszcze na samorządy.
  • Odpowiedz