Wpis z mikrobloga

@rolnik_wykopowy: oj tak, nie raz miałem łzy w oczach jak widziałem rodziny z dzieciaczkami czy starszych ludzi którzy kłaniali się w pas. Kierowcy stojacy w korku rowniez uszanowali, zaden nie pukal sie w glowe czy srodkowych palcow pokazywal
  • Odpowiedz
Jakbym wiedzę o nastrojach społecznych czerpał tylko z wykopu, to bym pomyślał, że ludzie mają na ten protest wywalone, ale jak się jechało w kolumnie i widziało pozdrowienia, gesty Victorii, flagi, a czasami zwykłe uśmiechy, to aż się cieplej na sercu robiło.


@rolnik_wykopowy: sorry, nie popierałem bo w robocie byłem.
Ale przy okazji mam 3 pytania:

1. na jakie ugrupowanie głosowałeś podczas ostatnich wyborów
2. dlaczego takie protesty nie odbywały się
  • Odpowiedz
1. na jakie ugrupowanie głosowałeś podczas ostatnich wyborów

2. dlaczego takie protesty nie odbywały się pół roku temu

3. co byś zrobił jakby ktoś w kolumnie miał baner popierający Putina?


@ipkis123:
wejde miedzy wodke a zakaske
1. bylem, oddalem glos niewazny
2. a moze 3 kwartaly temu? odbywaly sie, w formie spokojniejszej. rolnicy nie maja swojego czasu antenowego dlatego nie mogli dotrzec do mediow tak jak robia to teraz. Nie kaz
  • Odpowiedz
  • 5
@rolnik_wykopowy zastanawia mnie co wy chcecie osiągnąć #!$%@? zwykłych obywateli, blokując drogi karetkom i utrudniając transport na drogach ekspresowych. Tymi traktorami to na nowogrodzką i do Brukseli, bo tam są decydenci którzy odpowiadają za ten bajzel.
  • Odpowiedz
1. bylem, oddalem glos niewazny


@mateyrox: czyli zgodziłeś się z większością. Równie dobrze mogłeś zostać w domu - takie moje podejście, niezależnie od tego na kogo oddałbyś głos

2. a moze 3 kwartaly temu?


@mateyrox: szczerze mówiąc jakoś nie zauważyłem większych ruchów rolników. Może po prostu były marginalizowane przez PIS

3. wyszedlbym,

@mateyrox: szacun, i nie masz co przepraszać za idiotę

Dzięki za odpowiedź
  • Odpowiedz
gesty Victorii, flagi, a czasami zwykłe uśmiechy, to aż się cieplej na sercu robiło.


@rolnik_wykopowy: Gest wiktorii?! Chyba podwójny fuck, a jedyny uśmiech pożałowania albo od dzieci co widzą traktor i to dla nich rozrywka. A Flagi to nie są wasze a Nasze, Narodu i nie podpinaj się pod to, bo ludzie za nią ginęli, a nie jechali na traktorze sponsorowanym przez tych którzy składają się na twoje dotacje a dzisiaj
  • Odpowiedz
@rolnik_wykopowy: generalnie protest w Krakowie przebiegł bardzo kulturalnie, byłem zaskoczony ilością ciągników i samochodów które wzięły udział. Kierowcy mimo poruszania sie w korku byli spokojni, policja na sygnale bezproblemowo przejeżdżała przez kolumnę. Rodzice z bombelkami wyszli oglądać traktory na ulicę. Mam nadzieję że znajdą się jakieś pozytywne dla Was rozwiązania
  • Odpowiedz