Wpis z mikrobloga

#gothic
Kupiłem ostatnio laptoka z i7 dziewiątej generacji i 32 GB ramu. Odpalam Gothica i laguje gorzej niż na moim kompie z 2003 roku. Poza obozami jest w miarę ok, ale w obozie jest zazwyczaj pomiędzy 20 a 40 klatek, aż Beziemu się buguje animacja skakania od tego. Ktoś wie czemu tak się dzieje?
  • 12
  • Odpowiedz
@darek-jg: Tu jest zintegrowana, ale to nie ma znaczenia, 6 lat temu miałem gównolaptopa, który trzymał się na taśmie klejącej, i przeszedłem Gothica jak i pare innych starych gier i nie było problemu.
  • Odpowiedz
@betonoweczolo: cenzurę wyłącz w ustawieniach wykopu, jeszcze dx11 możliwe że musisz. Najpierw powinieneś na czystego gothica zainstalować uniona apotem dx11 i 4gb patcha w kolejności jakiej chcesz
Jakby co ostatnio ktoś mi napisał że ten film mu pomógł
Uuroboros - @betonoweczolo: cenzurę wyłącz w ustawieniach wykopu, jeszcze dx11 możliw...
  • Odpowiedz
@Uuroboros: Ale nie rozumiem czemu w ogóle muszę to wszystko robić. 6 lat temu pobrałem Gothica z jakiegoś torrenta i przeszedłem bez problemów na lapku, który nadawał się na śmietnik.
A teraz mam legitną wersję na Steamie, na lepszym sprzęcie i nie działa jak należy.
  • Odpowiedz