Wpis z mikrobloga

Dreame L10s ultra pro heat. Robot za prawie 5k, gorszego gówna dawno nie kupilem, nie wiem co mnie pokusiło żeby ryzykować z chińszczyzną

- z robota leje się woda przy podniesieniu i obróceniu, wiec jak cos utknelo w szczotce to trzeba isc nad kibel lub zlew bo inaczej na podloge wyleje sie litr wody, ale za to jest AI ktore #!$%@? daje
- kółko centralne #!$%@? na łączeniach plytek ceramicznych jak pociag na torach i jest glosniejsze od samego odkurzania, bo kółko jest #!$%@? całe z plastiku XD
- oczywiscie robot nie potrafi wjechać na dywaniki łazienkowe, kto by się spodziewał
- stacja dokujaca wyje jak stary diesel i siorbie wodę tak glosno, ze slychac to przez dwie pary drzwi
- robotem nie da sie sterowac bez internetu
- komunikaty glosowe sa glosniejsze od samego sprzatania i nie da sie ich wyłączyć
- #!$%@? po meblach znacznie mniej niż stara roomba, ale nadal #!$%@? pomimo 10 lat roznicy i kilkunastu czujnikow
- podjazd na stacje dokującą po jednym sprzataniu jest #!$%@? w mokrym kurzu i wlosach XD

Nasrane radarów, laserów i ai, a to telepiące sie gówno poza mopowaniem odkurza tak samo jak 10 letnia roomba za 1/4 ceny

Odsyłam w #!$%@? i nie polecam. Wymieniam na ręcznego Dysona z funkcja mycia ktorego rozważałem na równi z tą chinską sraką

#robotsprzatajacy #dreame #xiaomi #gadzety #rtveuroagd #sprzatanie #elektronika #chinskiegowno
upodlator - Dreame L10s ultra pro heat. Robot za prawie 5k, gorszego gówna dawno nie ...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@upodlator: #!$%@? najgorszy klient to swiadomy klient
typowy frajer by sie cieszyl ze wydal 5 kola i jezdzi a tu chlop przyszedl i oczekuje jakosci za 5k jak zaplacil 5k XD
  • Odpowiedz
  • 0
@gabaoth to nowy model doslownie tydzien temu mial premierę wiec recenzje byly same sponsorowane, natomiast to jest odswiezona i ulepszona wersja modelu L10s pro ultra, ktory wszyscy chwalili i wersja heat dodatkowo ma tylko mycie podlog goraca woda i nieco lepsze ssanie

Dla mnie to chinska tandeta, a opinie ktore czytalem to albo malo wymagajacych ludzi, albo kryptoreklama. Negatywnych opinii nie bylo w zasadzie, albo to ja jestem zbyt wymagajacy, ale kultura
  • Odpowiedz
  • 0
@RozowyBanan9 nie wiem niestety

Mopowanie ogolnie bylo bardzo zadowowalajace, ale ten odkurzacz nie jest wart tych pieniedzy, nawet 4k bym nie dal. Za 3500 moglbym sie zastanowic i pewnie go kupie jak znajde kiedys za tyle na promocji, bo nie ma chyba nic z obrotowymi mopami z funkcja domywania krawedzi i myciem mopow goraca woda

Jeszcze zanim odeslalem, to odkurzacz zawieszal sie na nogach od krzesla (zdj), #!$%@? taki raban robil w
upodlator - @RozowyBanan9 nie wiem niestety

Mopowanie ogolnie bylo bardzo zadowowala...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • Odpowiedz