Wpis z mikrobloga

#polonez #fso #zlombol #katowice #motoryzacja Zielonym do góry:)
A tak na poważnie:)
Mam coś takiego:
Polonez 1.4 Rover Stan do Generalnego Całkowitego Remontu - mechank/blacharz/lakiernik.
Żeby nie było nieporozumień:)
Albo
na złom niestety.

Ogólnie sprawa pilna, a wręcz bardzo pilna - ostatni moment na to żeby auto nie poszło do kasacji.

Wiem że wiele osób odeszło z wykopu ale może akurat ktoś jest zainteresowany?
  • 19
  • Odpowiedz
@jotodupca fotki sobie daruję ponieważ to nie ma najmniejszego sensu w tej chwili.
Stan jest taki że żeby auto postawić na nogi trzeba wydać grube pieniądze.
Był oglądany teoretycznie auto jest do uratowania ale tak jak mówię potrzeba duże pieniądze bo wszystko jest do roboty a przynajmniej trzeba tak zakładać.
  • Odpowiedz
@szkiribiri tak jasne zawsze to jest zawracanie dupy jak człowiek jest otwarty na różne propozycje i negocjacje i na różne zapytania.
Klarowne ceny to są w sklepach na półce.
Ale wszędzie indziej to ludzie się chcą targować oddać za pół darmo albo dopłacić jeszcze do interesu jak janusze przez 20 lat.
  • Odpowiedz
@jotodupca dlatego napisałem że auto nadaje się do generalnego remontu - czyli nie do wymiany szyby i błotnika i nowej opony:)
Praktycznie auto do rozebrania do zera i robienia całości - więc nie wiem do czego tutaj są potrzebne zdjęcia, tym bardziej że nie sposób wysłać 100 zdjęć żeby wszystko było widać bo i tak do wielu rzeczy się przecież nie dostaniesz.
Dlatego napisałem że trzeba robić wszystko.
A taka robota to
  • Odpowiedz
@jotodupca no ale co ja mam zdefiniować?
Sam przecież pisałeś że na złomie cena podstawowa to jest około 1000 zł
To jaką cenę mam zdefiniować żeby mówić o sprzedaży żeby nie poszedł do handlarza na części od razu?
Tutaj chyba wszyscy myślą że człowiek odda coś za darmo albo za pół darmo żeby inni zaraz na tym zarobili.
A wcześniej pisałem że nie uśmiecha mi się coś takiego bo to się w
  • Odpowiedz
Napiszę coś takiego że jeżeli ktoś faktycznie ma realne możliwości zabrania się za naprawę takiego auta to proszę się odezwać natomiast jeżeli ktoś mi chce ciągle dawać jakieś porady typu weź to zezlomuj czy weź to weź tamto to dziękuję ale takich nie potrzebuję.

Wiem jakie są koszta zrobienia samochodu i tak dalej więc takich wyliczeń też nie potrzebuję.

Mój wpis jest tylko do osób które faktycznie mają realne możliwości zrobienia takiego
  • Odpowiedz