Wpis z mikrobloga

Czekam na ważną przesyłkę z Holandii (nie, nie zioło XD) i widzę w trackingu takie dziwne coś: Że niby wydano do doręczenia wczoraj o 9:28:35 a odebrałem 51 sekund później. Paczki oczywiście nie widziałem na oczy. To jest mała przesyłka o wadze 0.06 kg (nie, to nie jest zioło).

Teraz pytanie, czy to znaczy, że przesyłka przepadła? Czy jest szansa, że listonosz jeszcze do mnie zapuka? A może ktoś mi to ukradł? :(

#pocztapolska #paczki
cyber_sheikh - Czekam na ważną przesyłkę z Holandii (nie, nie zioło XD) i widzę w tra...

źródło: Screenshot 2024-02-20 at 15.19.16

Pobierz
  • 5
@pcela: No właśnie nie mam w skrzynce. Ale BTW dzięki za info, nie wiedziałem o tym "L" ale to było takie małe, że by weszło do skrzynki więc tam sprawdzałem.

Dziwne jest to, że odbito "Doręczono" praktycznie w tym samym momencie co "W doręczeniu". Może listonosz to ma u siebie. Zobaczę czy jutro doręczy. Jak nie to sprawdzę chyba na poczcie.
@cyber_sheikh:
Nadawca, na 100% podał poprawny adres?

Odnośnie doręczania do rąk własnych, to tak doręcza się przesyłki zagraniczne których nr zaczynają się od C, E, H, R i V. Przesyłki z nr zaczynającymi się od L i U doręcza się do skrzynki (te z U nawet nie muszą mieć śledzenia w Polsce).