Wpis z mikrobloga

Problemem PO i 3D i całej tej reszty zgrai jest to że oni tam są w większości niesamowicie głupi. Jestem antypisowy ale to jak przygotowany był wczoraj czarnek do rozmowy pokazuje tylko różnice między doświadczonym inteligentnym politykiem, a pierwszym lepszym z łapanki. I zgodzę się z tym co powiedział pereira - osoby z PO czy Lewicy które przychodziły do programów tvp miały absolutnie zerową wiedzę, dlatego tak łatwo było je przekrzyczeć, zagłuszyć i ośmieszyć.

Nie wiem kto z tuskowych polityków tam jest taki wytrawny, bo nawet tusk w debacie sie zbytnio nie popisał. Bym z chęcia obejrzał teraz takiego wytrawnego kocura z drugiej strony, może brejza? :)

#kanalzero #polityka #pis #po #tusk #stanowski
  • 4
  • Odpowiedz
@BC_anada: odpowiadanie kłamstwem na każdy temat i ogólnie odwracanie kota ogonem to bycie „wytrawnym kocurem”? xD
Takie coś imponuje tylko tej głupszej części ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
  • 1
@BuzkaNeslon: nie wiem o jakim klamstwie mowisz. Mozna sie spierać że podwyżka minimalnej która podniosła pensje nauczycielom to niekoniecznie jest stricte podwyżka dla nauczycieli tylko efekt uboczny (i jednocześnie bardzo #!$%@? rozwiązanie, bo dużo rzeczy w kraju jest zależne od min wynagrodzenia), można też narzekać na jego decyzję - że były błędne jak np. rozdawanie laptopów - bo można to było zrobić np. na wniosek dla biedniejszych, w formie jakichs sal
  • Odpowiedz
@BoroPrimorac: PO zbudowało gazoport (otwarcie 2015).
PiS w większości „inwestycji” tylko kradł nic nie zbudował, chyba, ze dwie wieze w ostrołęce to inwestycja w zatopienie polskiej formy budowlanej to ok. Udało się.
  • Odpowiedz