Wpis z mikrobloga

Ile wydajecie miesięcznie na jedzenie, 2 osób, większe miasto? Prowadze budżet i wychodzi jakieś +/- 1000 zł/msc na jedzenie (zakupy i ew jakieś zamawianie). Różowa ma sniadania i obiady w pracy, ja to różnie. Raz gotuje, raz coś zamówię. W ogóle miesięczne koszty życia nie sa jakieś wysokie. Mniej więcej na poziomie 4500 zł do 5k max i w tym jest wszystko: wynajem, benzyna, chemia, spożywka, kot, wszelakie raty, abonamenty. Nie liczę jedynie leków czy lekarzy czy wszelakich atrakcji, wyjśc na miasto bo to inny temat. Jak to u was wygląda? Wydaje mi sie, że jak na większe miasto (Kraków) to całkiem dobry wynik. Staramy się raczej żyć oszczędnie, ale nie tak żeby jeśc mortadelle czy coś, normalne życie.

#budzetdomowy #wydatki #pieniadze
  • 7
  • Odpowiedz
@telemach20: no ja tak robię od tego roku, wpisuję każda transakcję i dzięki temu wiem gdzie mi zostaje, ile mi zostanie, w tym momencie wiem, ze w tym miesiącu zostanie kilka stów z budżetu i spokojnie mogę zrobić samochód bez ruszania oszczędności ( ͡° ͜ʖ ͡°) całkiem fajna sprawa
@Krupier ja staram sie pi*drzwi oddzielać chmię od spożywki jeśli chodzi o dyskonty, ale no sam wiesz jak
  • Odpowiedz
ja staram sie pi*drzwi oddzielać chmię od spożywki jeśli chodzi o dyskonty, ale no sam wiesz jak to jest. siedź i dziel paragon


@zielony_goblin: no mi się nie chce dlatego olałem i całe marketowe zakupy wrzucam do jednej kategorii. W końcu też ile tej chemii się w skali roku kupuje, bez większego znaczenia to jest.
  • Odpowiedz