Wpis z mikrobloga

Jakie opony wybrać? Jazda bardziej spokojna, turystyczna, w różnych warunkach atmosferycznych, czasem wypad na jakieś szkolenie na odtj/tor. Ewentualnie poproszę o propozycję innych opon, może jakieś wrażenia z użytkowania. Aktualne oponki to Michelin pilot road 4, 2020r 20tys przebiegu.
#motocykle #motomirko #opony #motoryzacja
aimcmxcii - Jakie opony wybrać? Jazda bardziej spokojna, turystyczna, w różnych warun...

źródło: 1000008466

Pobierz

które opony wybrać

  • Michelin pilot road 6, 1500zl 56.8% (21)
  • Pirelli angel gt II, 1400zl 27.0% (10)
  • Pirelli angel gt, 1200 16.2% (6)

Oddanych głosów: 37

  • 12
  • Odpowiedz
  • 0
@Recens: Słyszałem dobre opinie o tej oponie, właśnie chyba bardziej oponka do zabawy jak turystyki. Jak się nie mylę to nowa Yamaha mt09 wychodzi właśnie na tej oponie.
  • Odpowiedz
@aimcmxcii: miałem podobny wybór, kupiłem pirelli angel gt 2 i są zajebiste, tylko ja sie przesiadłem z jakichś starych opon co szkot jeszcze jeździł xD Honda CBF 1000FA, i tak je zedre pewnie w tym roku bo planuje zwiedzać skandynawie
  • Odpowiedz
Oponki zmieniam ze względu na wiek. W rok zrobiłem jakieś 10tys km, mam nadzieję, że nadchodzący sezon przyniesie więcej km.


@aimcmxcii: dlatego ci pisze, ze skoro wyciagasz 20k z kompletu opon i do tego zmieniasz bo sa stare a nie zuzyte, to po co ci uj wi jakie opony? nie zrobi ci to wiekszej roznicy.
  • Odpowiedz