Wpis z mikrobloga

@tarasino: Citi to jest bardzo dziwny bank, tam jest opłata za obsługę nadpłaty.

Rachunek Karty kredytowej nie jest rachunkiem o charakterze depozytowym. Klient nie jest uprawniony do przechowywania środków pieniężnych na rachunku Karty. Klient jest zobowiązany do zwrotu kosztów spowodowanych powstaniem nadpłaty na rachunku Karty zgodnie z Tabelą Opłat i Prowizji.
ms93 - @tarasino: Citi to jest bardzo dziwny bank, tam jest opłata za obsługę nadpłat...

źródło: obraz_2024-02-20_131759005

Pobierz
  • Odpowiedz
@tarasino: Raczej nie przejdzie. Ja mam limit 7,5k i też myślałem o podniesieniu, ale w sumie na razie nie było mi to potrzebne, a z tego co widziałem to zniknęła magiczna opcja w panelu klienta "Podnieś limit". Więc nie mam pojęcia jak teraz. Na pewno trzeba mieć zaświadczenie o dochodach + wyciąg z banku z ostatnich 3 miesięcy bodajże.
  • Odpowiedz
@tarasino: 20zł opłaty jest naliczane jeśli w momencie generowania wyciągu na koncie jest nadpłata. Ja w mbanku kilka razy nadpłacałem kartę żeby zrobić transakcję ponad limit i nigdy nie było problemów. Citi jest dziwne, ale imho powinno się to udać. W momencie nadpłaty na karcie = większy tymczasowy limit.
  • Odpowiedz