Wpis z mikrobloga

Mam taki przeczuć, że NATO zdecyduje się na aneksję Królewca w ramach ćwiczeń obecnych lub przyszłych. To moja teoria spiskowa poparta danymi z dupy. Jeżeli jesteśmy niemalże pewni, że rosja prędzej czy później zagrozi państwom bałtyckim i jednym z największych zagrożeń jest przesmyk suwalski, to aneksja Królewca jest logicznym rozwiązaniem.

#ukraina #wojna #rosja #polska #swiat
  • 11
@Redicle: Ja to ogólnie jestem za tym, żeby Królewiec oddać USA jako 52 stan. Przecież to by był game changer i spokój z rosyjską zarazą na zawsze. Dla każdego sytuacja win-win. W ciągu 5 lat mięlibyśmy przy granicy ufortyfikowany po zęby kurort nadbałtycki porównywalny rozmachem do jakiegoś Miami, może nawet by sie kasa znalazła na odbudowę zamku, a w dodatku USA jako państwo leżące w Europie mogłoby wejść do Unii Europejskiej
@Redicle @enten i czym się różnicie od ruskich skoro chcecie napdać na obszar który jest w ponad 82% zamieszkany przez Rosjan, a narodów NATOwskich jest tam może z 4%?

Kacap to chociaż na razie wchodził na tereny których chociaż dużą czesc stanowiła kego ludnosc
@mial85: Przypominam, że Ukraina nie jest w NATO i NATO nie ma tak naprawdę żadnych zobowiązań wobec niej. Teoretycznie kraje NATO mogłyby jednogłośnie zadeklarować, że ani jeden nabój nie pójdzie więcej na Ukrainę i nie poruszyłyby w ten sposób żadnych umów. Dozbrajanie Ukrainy to wyłącznie dobra wola połączona z próbą osłabienia rosji jak najmniejszym kosztem (dla NATO), przede wszystkim bez strat w ludności i ewentualna karta przetargowa w przyszłej kolonizacji ekonomicznej
i czym się różnicie od ruskich skoro chcecie napdać na obszar który jest w ponad 82% zamieszkany przez Rosjan, a narodów NATOwskich jest tam może z 4%?


Kacap to chociaż na razie wchodził na tereny których chociaż dużą czesc stanowiła kego ludnosc


@Towarzysz_Pawulon: tym się różnimy, że nikt by u nas nie myślał o zajmowaniu Królewca gdyby ta większa część Rosjan nie popierała agresji na inne kraje i groziła atakiem nuklearnym.