Wpis z mikrobloga

Widzę, że Mariusze z Brajton zleciały się na Wykop po wczorajszym wywiadzie w kanale zero i wychwalają elokwencję wczorajszego gościa. Włączyłem na dosłownie 3 minuty i od razu natrafiłem na kłamstwo wieprza. W ciągu tych 3 minut nawalił pełno danych, których 99,999999% osób bez sprawdzenia w necie nie jest w stanie zweryfikować. Powiedział m.in., że w 2015 szczęściem było, że ktoś miał w ogóle pracę, a jak już pracował to najczęściej za minimalną. Jaka jest prawda? W 2015 1,35 mln osób zarabiało pensję minimalną, obecnie 4,5 mln osób (źródło PKO Research) xDDDD
Tyle są warte dane wieprza. Szkoda oglądać, pewnie nie było zdania bez kłamstwa.

#bekazpisu #neuropa #kanalzero #polityka
  • 48
  • Odpowiedz
  • 1
głupie pytanie ale dlaczego akurat z Brighton? Toż to bardzo przyjemnie miasto ogólnie do tego słynie z parad równości i ogólnie mocno LGTV+ tak że tym bardziej nie wiązałbym tego miasta z PiSiorami.


@russo: Brighton jest kompletnie przypadkowe. Chodzi o to, że co drugi telefon do studia w Kanale Zero (a wcześniej Sportowym) był z zagranicy, głównie z mniej znanych miast w Wielkiej Brytanii. Stąd wywnioskowano, że ta grupa jest mocno
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@kurczok: ci co zarabiali 1200 wtedy to mogli pałac wybudować oczywiście
( ͡ ͜ʖ ͡)
Właśnie po to minimalna rośnie żeby ci na dole nie żyli jak robaki
  • Odpowiedz
@Syn_Tracza każdy polityk z PiS będzie mówił to co opowiadało tvpis, to jest ich przekaz i tego się trzymają. Ich brednie nie mają sensu ani potwierdzenia ale będą głosić swoje tezy. Mariuszki z branton zbyt sprytne nie są więc nie podumają.
  • Odpowiedz
@Syn_Tracza: To już dopowiedz do końca jak szastasz danymi. Żeby wszystkie było klarowne.

W 2015 stopa brzrobocia - 9,8%
W 2023 - 5%

Teraz niemiałbym problemu ze znalezieniem pracy, w 2015 musiałem rywalizować z kilkunastoma sebkami, żeby dostać się do fabryki kostki brukowej. Zatrudnił 2 na 15 którzy przyszli. Gówniana fizyczna praca.
Nic nie jest czarno białe. A dorośli dobrze pamiętają te ciężkie czasy, niezwalajac tego na nikigo.
  • Odpowiedz
@aa-aa: minimalna w założeniu to minimalna pensja potrzebna do tego, żeby przeżyć od wypłaty do wypłaty. A że w ostatnich latach dzięki PiS #!$%@?ło ceny do góry, no cóż.
  • Odpowiedz
@qnebra: i teraz jak bezrobocie pójdzie w górę i gownażeria co się cieszyła że PiS przegrał to zapłaczą i zatęsknią za PiSem. Kwestia czasu, ta zgraja partaczy już pokazała w latach 2007-2015 co potrafią i ci głupi młodzi będą wyginać na szparagi do niemiec. Przestanie im i kościół przeszkadzać i Kaczyński,byle wróciła stabilność, tylko trzeba dać rządzić donkowi jeszcze trochę
  • Odpowiedz
W ciągu tych 3 minut nawalił pełno danych, których 99,999999%


@Syn_Tracza: no i widzisz, sam też kłamiesz cwaniaczku - te 99,999999% wyssales z palca.
  • Odpowiedz
Powiedział m.in., że w 2015 szczęściem było, że ktoś miał w ogóle pracę, a jak już pracował to najczęściej za minimalną. Jaka jest prawda? W 2015 1,35 mln osób zarabiało pensję minimalną, obecnie 4,5 mln osób (źródło PKO Research) xDDDD


@Syn_Tracza: to ty manipulujesz w 2015 bezrobocie 10-12% a wcześniej i więcej
  • Odpowiedz
  • 0
To już dopowiedz do końca jak szastasz danymi. Żeby wszystkie było klarowne.


W 2015 stopa brzrobocia - 9,8%

W 2023 - 5%


@Nic_tu_po_mnie: Chłopie, ja nigdzie nie napisałem, że wtedy było niższe bezrobocie niż teraz. Napisałem, że dane o tym, że niemal wszyscy zarabiali minimalną to bzdura wyciągnięta z dupy wieprza.
  • Odpowiedz
  • 0
Poza tym bredzisz. Liczba osób pracujących na minimalnej wzrosła, bo wzrosła minimalna. Dane o bezrobociu sa prawdziwe - za pisu spadło. Pis wzbogacil Polske.


@blessed_by_swiezonka: Ale polemizujesz zczymś czego ja nie napisałem. Napisałem, że wieprz swoje dane o tym ze w 2015 prawie wszyscy zarabiali minimalną, wyjął ze swojego tłustego dupska.
  • Odpowiedz
@Syn_Tracza: Ale co ma ilość zarabiających minimalną do bezrobocia? Skoro powiedział "szczęściem było, że ktoś miał w ogóle pracę" to trzeba patrzeć na bezrobocie. Sam jesteś manipulantem.
  • Odpowiedz