Wpis z mikrobloga

@BelleDerphine: apropo ostatnich filmów, odnoszę wrażenie, że znika cześć komentarzy, które kojarzę, że były, a później ich nie widać już pod filmem. Nie wiem czy to coś z YT czy faktycznie zaczął dawać bany bo dopiero ostatnio to zauważyłem.🤔
  • Odpowiedz
@rozzi2020: @BelleDerphine daje bany już na maxa, zrobiłem o tym dziś dłuższy wpis ale Gejuch go zgłosił i wpis spadł. On już banuje nawet komentarze typu "greetings from london". Akurat siedziałem przy kompie jak wjechał dziś film i co chwile było około 10 komentarzy, by po odświeżeniu były 3-4 i tak kilka razy. Banował wszystko oprócz komentarzy jakichś Bożen1950. Totalnie mu psycha siada od momentu wysłania wiadomości do świata xD
Jest
  • Odpowiedz
zajdzie za skórę paru osobom to pewnie serio ktoś go pozgłasza do tej administracji ROD i chłop wyleci z kurnika.


@dddobranoc: ja jestem ciekawy czy rzekome 5 małżeństw mieszkających na tym samym RODzie też dostanie rykoszetem i poleci stamtąd xD
  • Odpowiedz
@BelleDerphine: ale tak szczerze tyle dni ile on już robi tego busa rzekomo od rana do wieczora, to nie zrobił prawie nic, a dlaczego? Bo nie ma kasy, może ma jakąś pulę odłożona na wyjazd, ale kupka na busa ewidentnie się skończyła XD chłopu wali się świat na wyjeździe pewnie spadną zasięgi, bo temat budowy kampera jest popularny i tylko dzięki temu ma te 6k wyświetleń xdd to jest kwestia czasu,
  • Odpowiedz
@dddobranoc poważnie ludzie nie mają co robić ze swoim życiem tylko uprzykrzają życie innym? Co on złego robi? ( ͡ ͜ʖ ͡) To jakiś agent ze wschodu? Pieprzy dla pieprzenia ale nikt nie zmusza do oglądania jego monologu. Dziwne to plusie jadem przez wykopków.
  • Odpowiedz
Jest też na pewno obsrany, że jego kurnik został namierzony


@dddobranoc: ale tu nie było nic do namierzania, on sam przecież nie ukrywał adresów ani nic. Ja ten kurnik znalazłem jako pierwszy i to tylko dlatego, że pod jakimś filmem miał wpis o tym, że jak ktoś chce to może mu coś wysłać na paczkomat i adres tego paczkomatu. W tym samym filmie jechał pod ten paczkomat i przy wyjeździe z
  • Odpowiedz
@BelleDerphine: No REWELACJA to wnętrze.

Jest też na pewno obsrany, że jego kurnik został namierzony bo nawet na live mówił, że ma ochroniarzy na ROD, sąsiadów i do tego czujki ruchu poukrywane xD


@dddobranoc: Te czujki to ściema. On tam nawet internetu nie ma, więc jak miałby dostać powiadomienie, że ktoś robi włam. Teoretycznie mógłby na kartę SIM, ale to trzeba płacić, co nie jest w stylu Janka. Rozśmieszyło mnie
  • Odpowiedz
@MistrzCietejRiposty: no o tą wysokość własnie mi chodziło ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak patrzyłem to te camperowe są na wysokości podłogi po prostu.
A tutaj typ ma wysokiego cumpera i montuje prysznic pod którym nie będzie mógł stać wyprostowany xD
  • Odpowiedz
@BelleDerphine: jeżeli on robi po taniości, a wiele razy to powtarza to wiadomo że nie bęzie wyglądalo na bóstwo, on tam będze mieszkał, skoro lubi jaki "styl" to elegancko byle to wszystko działało :D
  • Odpowiedz