Wpis z mikrobloga

  • 0
@Zjem_Ci_nos: Na te z góry mam sposób (którego kapton jest właśnie bazą), tylko żeby te z dołu nie upadły na stół xD Zobaczymy, na czymś się muszę uczyć ;) Dzięki :)

@walokid: Eh, kiedyś też tak mi się wydawało..
  • Odpowiedz
  • 0
... i zdecydowałem się pominąć całkowicie krok czyszczenia z kalafonii, cyny i nakładania fluxa. Posadziłem nowy mikrofon na to co było xD Na W660 mi zależało, na tym trochę mniej- więc pozwoliłem sobie na dalsze uproszczenia celem testów. Zobaczymy czy zadziała, tera będę składał xD
DonRzoncy - ... i zdecydowałem się pominąć całkowicie krok czyszczenia z kalafonii, c...

źródło: IMG_20240219_221618

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
Złożony, wstał, mikrofon działa. Chyba. A to chyba jest tutaj tylko dlatego, że problem z buzzerem pozostał. Przy odtwarzaniu piosenek na maksymalnej głośności coś tam słychać że brzęczy (z gigantycznym przesterem) i nagrzewa się w 30 sekund dosłownie. Przy testowaniu mikrofonu jest to samo- niby słyszę, ale jest to tak cicho i tak brzęcząco- że nie wiem czy udało się w 100%..

Nie wiem co to jest, ale czuję palcem gdzie ciepło.
DonRzoncy - Złożony, wstał, mikrofon działa. Chyba. A to chyba jest tutaj tylko dlate...

źródło: IMG_20240219_222815

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 2
Dobra, nagrzewa się telefon swoją drogą. Ale tą drugą drogą biegnie buzzer którego cewka ma chyba z 200 stopni xDD Oparzyłem się tym gównem kurła. Więc CHYBA (xD) jest zepsuty głośnik. Niestety jest on zamknięty w zgrzewanej plastikowej obudowie. Nie mając innych działających- rozłupię toto na pół i spróbuję wsadzić jakiś inny głośnik. Może pomoże.
DonRzoncy - Dobra, nagrzewa się telefon swoją drogą. Ale tą drugą drogą biegnie buzze...

źródło: IMG_20240219_224611

Pobierz
  • Odpowiedz
@DonRzoncy: wrzuć z Motorolki i wgraj lepsze sterowniki tak jak to kiedyś się robiło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jakbyś chciał odblokować/zmienić certyfikat jakiegoś Sony Ericssona - służę pomocą, mam SEToolBoxa ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz