Wpis z mikrobloga

Mam komputerek Bryton 420 z gpsem do zapisywania trasy i nawigacji. Jakiego czujnika HR potrzebuję, żeby wyświetlać na nim, zapisywać i eksportować docelowo do Stravy HR, moc, strefy itp? Czy to musi być czujnik na klatkę z Ant+? Czy może być jakaś opaska na rękę typu Huawei Band, Mi Band, Amazfit?

A jeśli banda na rękę nie da się połączyć z Brytonem, to czy po treningu Strava połączy aktywność z Brytona z HR z zegarka?

#rower #smartwatch #miband #huawei #strava #bryton #gps
  • 3
@archive coś co robi broadcast HR, nie wszystkie zegarki to posiadają, a na pewno nie tanie opaski. Najprawdziwy wynik to opaski piersiowe, pewnie z polaczeniem bluetooth 5.1 lub ant najlepiej, zależy od tego twojego komputerka
  • 0
@ShpxLbh: Czyli ludzie mają zwykle albo połączenie HR z zegarka i gps z telefonu, albo czujnik piersiowy + gps z komputerka?
A ja bym chciał HR z taniego zegarka i gps z komputerka...

W sumie czujnik piersiowy Magene by wyszedł taniej, ale pewnie nie będzie mi się chciało go zakładać, wolałbym coś na rękę
@archive to znajdź jakiś tani zegarek z odczytem HR z możliwościa tzw. Broadcast HR do innych urządzeń. Tyle że musisz pamiętać jeśli chcesz trenować z użyciem tętna to zegarek szczególnie tani często pokazuje z opóźnieniem, błędnie z czytuje tętno lub ogólnie ma jazdy bo odczyt z ręki nie zawsze jest super, ja w garminie za 1400 zł mam czasem. Problemy, więc w tanich zegarkach prawdopodobnie nasilenie może być większe. Chyba że nie