Wpis z mikrobloga

@Hanlan: Assasyn: Unity. Gra miała sporo problemów technicznych, ale jako sam assasyn była świetna, miała najlepiej zaprojektowane miasto i system parkour. Ogólnie był to peak serii AC, dla mnie najlepsza część po trylogii z Ezio. Niestety, jest pamiętana w głównej mierze przez słaby start.
Krs90 - @Hanlan: Assasyn: Unity. Gra miała sporo problemów technicznych, ale jako sam...

źródło: obraz_2024-02-19_163702265

Pobierz
  • Odpowiedz
@Hanlan: @Krs90 Heh, obaj macie rację.
TLoU2 przeszedłem kilka razy, co mi się praktycznie nigdy nie zdarza. O śmierci Joela wiedziałem, bo kilku przygłupów na wykopie wrzucało spoilery przed premierą /: Z perspektywy czasu uważam, że faktycznie niepotrzebnie wepchali tam politycznie poprawne motywy.
AC:U to faktycznie ostatnia gra, która była wierna pierwowzorowi i oddawała klimat bycia assassynem. Moim zdaniem do dziś jest najładniejszą częścią gry.
edit: potem faktycznie był jeszcze Syndicate,
  • Odpowiedz
  • 0
@Hanlan top gra. Aż szkoda było kończyć. Wartka fabuła i wciągający świat przedstawiony. Już o samym, mega przyjemnym, gameplay nie mówiąc :)
  • Odpowiedz
@Krs90 to opowiedz co się dzieje w tej części ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie opowiesz bo historia i bohaterowie byli tak miaucy, że mało kto pamięta. Miasto i parkour, prawda. Peak serii ale historia, postacie i problemy techniczne na start dały wg mnie słuszny status lekko zapomnianej części po latach.
  • Odpowiedz
to opowiedz co się dzieje w tej części ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@orgin246: To opowiedz co się dzieję w jakiejkolwiek części oprócz trylogii Ezio ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie no, mi się akurat postacie Arno i Elise podobały, chociaż wiem że dla części ludzi historia z Black Flag będzie lepsza (za to wszystko będzie lepsze od indiańca z AC3 xD). Czy ona taka
  • Odpowiedz