Wpis z mikrobloga

Dlaczego moje filmy na Yt mają tak mało wyświetleń? Bo co, takie trudne do zrozumienia są?
Polecam ten: https://www.youtube.com/watch?v=QhkONyIN-ww
A i nie próbujcie tego w domu, zbudowaliśmy kaskadę z kondensatorów, my jesteśmy pro więc nie próbujcie tego w domu. Wszystko co widać na tym filmie przestrzega wszelkie zasady bezpieczeństwa. No i zabawa :D
Ale nawet na tym filmie można usłyszeć wysoką częstotliwość prądu. Operator kamery to ja. Te buty to ja :P

A cały film zmontowałem na swoim iPadzie xD Jak ktoś kojarzy iMovie na iPadzie to wie o czym mówię xD

#youtube #elektronika #programowanie
aptitude - Dlaczego moje filmy na Yt mają tak mało wyświetleń? Bo co, takie trudne do...
  • 7
@aptitude: Ta ostatnia scena, za bardzo nie mieliśmy pojęcia aby nie dotykać uziemionych rzeczy.
Bo porażą nas, w teorii wiedzieliśmy o tym ale w praktyce to coś innego, po prostu zapomina się o tym, nawet jak jesteś podłączony pod wysokie napięcie.
Ale tylko napięcie było wysokie ponad 2000V ale to tylko napięcie, prąd wynosił mniej niż 50mA, więc tylko lekko poklepało kolegę. Nic wam się nie stanie, 50mA to nic, my
aptitude - @aptitude: Ta ostatnia scena, za bardzo nie mieliśmy pojęcia aby nie dotyk...
@aptitude: A to pikanie nie było moim kodem tylko skradzione od elektrycznej pułapki na muchy.

Najważniejsze motto. Nie dotykajcie uziemionych przedmiotów jak jesteście pod wysokim napięciem. Bo może was zabić. By mieliśmy dosłownie 50mA czyli prawie nic, ale prawdziwa sieć, może Cię zabić.
@aptitude: W sumie praca jako programista i elektronik to cieżke zadanie, trzeba myslaeś o użytkownikach, naszego produktu, jak zabezpieczyć kable aby nie dotykali ich? FI nie starczy, Jak będą poza nim. FI tylko chroni po, a nie przed.
@Sla_Voy: W sumie wiem o tym, ale takie kanały jak mój które mówią prawdę są bardzo słabo oglądane, każdy woli MrBeast i jego czekoladę. W sumie sam zamówiłem jego czekoladę, nawet mega smaczna była :x

Ja nie umiem w bejt. dlatego mówię prawdę, co powinno być nawet ciekawsze.

Zero bajtu tylko czysta nauka.

Ale jak widzę, nikt nie daje łapek w górę dla prawdziwej nauki.
aptitude - @Sla_Voy: W sumie wiem o tym, ale takie kanały jak mój które mówią prawdę ...
Ale wiesz, że ty nic nie tłumaczysz na tych filmach co i jak? To może dlatego nie mogą się przebić. To że coś dla Ciebie jest oczywiste nie znaczy, że będzie dla drugiej osoby żeby wystartować np. jakie kupić rasberry czy inne ujstwo żeby to ze sobą spiąć jakoś i działało jak na filmie.