Wpis z mikrobloga

@Lstr: Chyba jednak lokalni dostawcy lepiej dbają o internet sam korzystam z 2 lokalnych dostawców od dobrych 20 lat i jest zajebiście.
Awarie to może byly 2-3 przez te wszystkie lata gdzie 1-2 awarie to nie ich wina tylko wyłączyli prąd elektrycy na dzielnicy gdzie akurat szedł net do mnie.
Quassar - @Lstr: Chyba jednak lokalni dostawcy lepiej dbają o internet sam korzystam ...

źródło: ping

Pobierz
  • Odpowiedz
@Lstr: mam co prawda lokalnego dostawcę, ale często wieczorami zdarzają się 1-2 kilkudziesięciosekundowe skoki global latency >1k ms, też nikt problemu nie widzi xD
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Quassar: Zgadzam się - lokalni są absolutnie lepsi. Ale tym razem to nie wina dostawcy, tylko Blizzarda - bo problem pojawia się już za blizzardonline.net
  • Odpowiedz
W docie od vavle też są problemy od czasu do czasu... ostatnio sie wkurzyłem i przestałem wogóle grać, ale to bardziej z winy j3banych ruskich co robią syf w grze...
  • Odpowiedz
@Lstr: Ten sam problem. Próbowałem ticket wrzucić, ale cały czas wyskakuje "nie możesz wysłać tego zgłoszenia". Spróbowałem wtedy zmienić kategorię na "problemy z płatnością" i nagle bez żadnego problemu ticket poszedł (i został anulowany po pół godz.). Classic Blizz xd
Dobrze, że Last Epoch wychodzi. Może Blizz się ogarnie za 2-3 tygodnie.
  • Odpowiedz