Wpis z mikrobloga

@Wezzore-04: piekna wizja. Ale raczej to pozostanie w sferze marzen.
PiS nie wystawi Morawieckiego, raczej Plazynskiego, chyba ze cos osiagnie ten co teraz go do Wawy dali na wybory.
Mysle tez ze na prezydenckie schowaja do szafy Macierewicza, Kaminskiego, moze sam Kaczafi sie wycofa. I cos poparcia odrobia.

No ale zobaczymy. Kurcze brak pisowca w II turze bylby piekny sam w sobie :D
  • Odpowiedz
@Mtsen nie wiem, mnie dziwi to. Z jednej strony był premierem przez co jest rozpoznawalny. Z drugiej strony jest twarzą afer i upadku państwa. Jego nazwisko pojawia się na komisjach śledczych. Sądziłem, że PiS wystawi kogoś nowego nie umoczonego. Przecież będzie debata wyborcza w niezależnej telewizji, a nie w telewizji partyjnej to nie ma opcji by tam Morawiecki dobrze wypadł jak dostanie ciężkie pytania. Także zobaczymy na kogo się zdecydują
  • Odpowiedz
@Mtsen Pewne będzie jak ogłoszą kogo wystawiają. Na razie to są tylko domysły i sondaże z różnymi wariantami. Ja np słyszałem że na kandydata PiS w prezydenckich szykowany jest Bocheński.
  • Odpowiedz
@Trzesidzida miało by to więcej sensu. Tak czy siak nie ważne kogo wystawia, mają swoje 25-30% i w drugiej turze mogą liczyć tylko na głosy z konfederacji. Nie dadzą rady zebrać brakujących głosów żeby mieć powyżej 50%
  • Odpowiedz
@Wezzore-04 Kogo by nie wystawili to pewnie i tak w drugiej turze będzie pojedynek Trzaskowskiego z Hołownią. Ja np mam nadzieję że Jarosław na stare lata pokaże że on też ma poczucie humoru i w prezydenckich wystawi Suskiego. Prezydent Suski to będzie idealne odzwierciedlenie elektoratu pisu oraz polskiego społeczeństwa. Jarek, musisz!
  • Odpowiedz
@Wezzore-04 może część wyborców Bosaka gdyby jakimś cudem dostał się do drugiej tury, ale PiS w ostatnich miesiącach pokazał, że nie działa racjonalnie, więc wszystko się może zdarzyć.
  • Odpowiedz
@Wezzore-04: Mnie zdumiewa prowadzenie PO. Znowu polaczki się nie nauczyły, że władza w jednych rękach jest destrykcyjna dla kraju.
Najpierw jak rząził Tusk i Komorowski to ludzie mieli dosyć i głosowali na Dudę w celu równowagi. Potem doj3bali Pisem w parlamentarnych i rozwalił całowicie sądownictwo. Potem w 2020 prawie wygrał Trzaskowski żeby była równowaga i teraz jak jest normalna sytuacja czyli rządzi koalicja i prezydentem jest gość z opozycji to znowu
  • Odpowiedz
  • 15
@finchharold Trzaskowski wygra tylko jeśli wejdzie do drugiej tury z pisowscem. W pojedynku z Hołownia nie da rady bo PiS na holownie będzie głosować. Trzaskowski ma poparcie nie przez PO a przez wybory z 2020, głosowało na niego wtedy ponad 10 mln osób i jest po prostu popularny wśród polityków mimo, że nie ma go w sejmie
  • Odpowiedz