Wpis z mikrobloga

Cześć. Znacie jakieś biura podróży dla singli? Bardzo zastaniawiam się nad "Soliści- Adventure Club". Macie jakieś zdanie o nich? Co prawda lecę sam do Japonii na 15 dni w kwietniu ale jeszcze w tym roku chciałbym uderzyć do innych krajów w celu zwiedzenia ale także poznania nowych ludzi. Ludzi których stać na wycieczki bo moich znajomych niestety nie :/. Dochodzi do tego aspekt że mam 30lat i coraz cieżej poznać ludzi...
#podroze #wakacje #podrozojzwykopem
  • 9
  • Odpowiedz
  • 2
@Daniell0 wpisz w Google wykop solisci i czytaj, raczej lipa z takim "organizacjami" przez niejasne reglaminy i przepłacone wycieczki. Chyba lepiej lecieć z kimś w neta.

Planuje Wietnam lub Filipiny w styczniu za rok jak chętny ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@mateusz-bogacki: w firmach z partnerskimi wyjazdami, szukaj regulaminu. Pierwsza lampka to jest gdzieś schowany w #!$%@? i ciężko go znaleźć, druga lampka to jego treść, trzecia poszukaj firmy i wlasciela zobaczysz ile razy był przebrandowany. Warto też na socjalach zadać trochę niewygodnych pytań, to zobaczysz jakie dostaniesz odpowiedzi, ot takie jak ja z pewnej wrocławskiej firmy :) im głupszy właściciel tymbardziej aroganckie odpowiedzi xD Warto sprawdzić też adres siedziby na Googlach:)
  • Odpowiedz
@Daniell0: soliści to gówno, tam poznasz towarzyszy niedoli. Ale inne "biura" partnerskie też. Raczej głupio się dawać nabijać w butelkę. Teraz siedzę sobie na Phi Phi Island i widzę, że tu mnóstwo Polaków. Niektórzy poznali się na miejscu. Poza tym mnóstwo młodych ludzi z całego świata jeśli nie robi Ci to różnicy.
  • Odpowiedz
  • 0
@kishibashi: Miałem fajne doświadczenie w tamtym roku w Barcelonie. Byłem z ziomkiem i spaliśmy w hostelu. Większość to dziewczyny z całego świata :D. Poznałem kilka fajnych osób ale mimo wszystko byłem bardziej pewny siebie z kumplem obok. Czyli najlepiej radzisz jechać samemu i skumać się z ludźmi na miejscu?
  • Odpowiedz
@Daniell0: no chyba tak, a co innego Ci zostaje. Phi Phi ma trochę klimat jak ta osada na bezludnej wyspie z "Niebiańska plaża". Mnóstwo wyzwolonych młodych ludzi z całego świata, mniej więcej w okolicy 30., bo dopiero mogą sobie chyba pozwolić.
  • Odpowiedz