Wpis z mikrobloga

#przegryw . przełamałem się dzisiaj na dyskotece. podszedłem do jakiejś średnio ładnej 20 latki ale bardzo w moim typie (ja mam 32). Powiedziałem "cześć nazywam się Mateusz" i od razu przybiegła do niej koleżanka(w 3 tańczyły obok). z aparycji taka suka której nie chciałbym poznać. od razu ją odciągnęła . Pomyślałem że to dosyć rozmów na dzisiaj i opuściłem dyskotekę
  • 13
  • Odpowiedz
  • 0
@pamareum: zastanawiam się czy się uda taki plan by od jutra chodzić po miescie i zagadywać do każdej jaka się natrafi która nie jest maszkarą i supermodelką
  • Odpowiedz
podszedłem do jakiejś średnio ładnej 20 latki ale bardzo w moim typie (ja mam 32)


@xlosdas: to jest duża różnica wieku, tylko chad może zagadywać do laski naście lat młodszej
  • Odpowiedz
  • 0
@Rimbolo: z przegrywu można wyjść przez redpill. a blackpill to trolle które chcą złego dla innych. chady które dalej prześladują ludzi z szkoły przez internet
  • Odpowiedz
@xlosdas: Nie ma redpilla na autyzm czy niski wzrost, a po drugie podporządkowanie wszystkich czynności życiowych zdobywaniu cipska, tak jak guru redpilla nakazują, jest wręcz ostatecznym cuckoldztwem.
  • Odpowiedz
  • 1
@Rimbolo: ja mam 188cm i rozkładam wysiłki w różnych dziedzinach. Polityka(chodze na spotkania konfederacji), kariera zawodowa(na razie dobrze że nie neetuje bo od 3 mieśiecy pracuje w ochronie) i dziewczyna(słabo)
  • Odpowiedz
@xlosdas: lepiej idź do pubu, tam nie jest tak głośno i latwiej pogadać bardziej naturalnie. Większe szanse na poznanie kogoś spoko, postaraj się o skrzydłowego.
  • Odpowiedz
@xlosdas

zastanawiam się czy się uda taki plan by od jutra chodzić po miescie i zagadywać do każdej jaka się natrafi która nie jest maszkarą i supermodelką


Myślę, że to dobry pomysł. Warto próbować
  • Odpowiedz