Wpis z mikrobloga

Nie dawno "odkryłem" Książula. Do tych swoich naklejek powinien dodawać rok naklejenia i co roku weryfikować knajpę i jak jest OK to naklejać nową wlepkę, albo chociaż sam rok koło starej wlepy.
Tak to wybierałem się w Krakowie do kebaba którego polecił, czytam komentarze a tam że kebab którego jadł krótko po jego wizycie został wycofany z menu, a są inne tylko cena razy 2, a jakość dzielona przez 2.
Inna kwestia że powinien prosić przypadkowych ludzi żeby mu kupili kebsa, tak to jest możliwość że dostanie lepszą wersję.

#ksiazulo
  • 6
jak odklejonym trzeba być, zeby chodzić do miejsc z polecenia gościa, ktory na jedzeniu się nie zna?


@metalfaceee: wydanie 15 zł na kebaba to nie kupno samochodu.
Akurat z jego filmów zapiekanki ze Skawiny są nie złe, podobnie jak nagrywał kremówki w Wadowicach to ostatecznie wybrał jako najlepsze, te które mi jak i mieszkańcom najlepiej smakują. Nie traktuję go jako wyrocznie, łącznie oglądnąłem z 5 filmów.
@Normalny_czyli_dla_wi3lu_inny Jak chcesz się wybrac na kebsa w Krk to się wybierz do Shawerma Klub Haus na Wiślnej, o wiele lepszy od tych co testował Książulo a byłem w prawie wszystkich które odwiedził, Kebab pod 13 na Kazimierzu dupy nie urywa, jest po prostu ok bez rewelacji a do Aliego się nie wybieraj, nie ma już kebsa za 15zl tylko za 20zl do tego jest bardzo średni mnóstwo kapuchy, cebuli, mięsa mało