Wpis z mikrobloga

@bruhmomentow: Przez złodziei takich jak my korporacje musiały podnieść ceny gier do 70usd a teraz znowu do 80usd a teraz jeszcze muszą włączyć mikro transakcje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bruhmomentow: jak mnie wkurza ze na stsrym telefonie zostala gra w diamenciki z 600 poziomami zaliczonymi, bez reklam. A, w nowszej wersji ma reklamy, a, stara wersja nje pojdzie na nowszym androidzie. No i mimo wyciszonego dzwieku w trakcie gry, reklama ma dostep do głośnika. I nie da, sie tego wylaczyc. Ech.
  • Odpowiedz
Przez złodziei takich jak my korporacje musiały podnieść ceny gier do 70usd a teraz znowu do 80usd a teraz jeszcze muszą włączyć mikro transakcje ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Ilirian: zapomniałeś dodać, że przez takich złodziej korporacje w ogóle nic nie zarabiają i cały czas lecą na stracie przez co nie mają możliwości odprowadzania podatków tak jak może to robić zwykły człowiek, bo nie przynoszą żadnych zysków tylko
  • Odpowiedz
@Anekito chyba bardziej płacisz za dostęp, czyli za usługę, a nie za produkt. Mówię o modelu subskrypcji, a nie kupnie gier jak na steamie, bo tutaj zgadzam się z tobą.
  • Odpowiedz
@bruhmomentow: ja właśnie dzisiaj zaglądnąłem do swoich wydatków z zeszłego roku i okazuje się, że wydałem 300zł na Tidal cały rok i Last.fm przez 4 miesiące z czego używałem tylko tego pierwszego a na drugie ani razu się potem nie zalogowałem xD eh trzeba będzie zoptymalizować koszty
  • Odpowiedz
@bruhmomentow: polecam taki styl życia. Torrenty w ostatnich czasach rzadko kiedy mają wirusy jak wiesz skąd ściągać. Kiedyś opłacałem Netflix, HBO, Spotify i inne takie i skończyło się na tym że przez kilka lat (7-8) wydałem tysiące a i tak nic nie mam a w usługach za które płaciłem coraz mniej treści które mnie interesują a coraz więcej lewackiego ścierwa. Polecam światłowód i dysk 8TB. Pamiętaj, co pobierzesz to Twoje
  • Odpowiedz
okradasz biedne korporacje


@psspspspsp: Zawsze bawi relatywizowanie zwykłej kradzieży XD #!$%@?ć jedzenie ze sklepu też wolno, bo po pierwsze, krwawa korporacja zarabia na podstawowej potrzebie, a po drugie i tak są bogaci.
  • Odpowiedz