Wpis z mikrobloga

Zacząłem sobie grać znowu War Thundera, głownie interesują mnie te realistyczne bitwy pancerne czołgami. I mam takie pytanka:

1. Jakimi czołgami polecacie grać, żeby było przyjemnie?
- Mój top czołg aktualnie to M4 amerykański, ale rozważam też linie radziecką. Na inne nacje w sumie nie patrzę.

2. Czy warto kupić jakiś czołg premium?
- Pograłbym czymś bardziej współczesnym, ale obawiam się, że nie będę miał tyle czasu żeby to grindować, więc ewentualnie mogę sobie pozwolić wydać jednorazowo te 200 - 300 zł na czołg, którym będzie się fajnie grało.

Z 10 lat temu chwile w to grałem, ale nie za wiele, więcej ciupałem w #wot i #armoredwarfare (też nie za dużo, ale do tych max tierów dobiłem).

#warthunder
  • 4
  • Odpowiedz
@Niss: ja gram 10 lat, ale bardziej z doskoku. Myśle ze w przypadku czołgów USA nic się nie zamieniło i zabawa zaczyna się od Jumbo
  • Odpowiedz
Jakimi czołgami polecacie grać, żeby było przyjemnie?


@Niss: deweloperzy są ruskami, połącz kropki.

Czy warto kupić jakiś czołg premium?


@Niss: Za kasę? Nie. Eventów z których można farmić pojazdy jest teraz od groma, dosłownie jeden za drugim. Nie trzeba dużo, żeby w miarę współczesny czołg sobie ogarnąć. Wydasz 300 zł za top tierową premkę i się tylko będziesz denerwował grając bo ani lineupu całego nie masz, CAS cię dojedzie i
  • Odpowiedz
@Niss: Żeby było przyjemnie to dobrze jest mieć kilka czołgów na podobnym poziomie. Do tego może samolot lub helikopter. Z wybadanymi modyfikacjami i jakąś tam, trochę wyszkoloną załogą. Problem jest taki, że skompletowanie takiego zestawu na współczesnych maszynach trwa wieki, zwłaszcza jeśli ktoś nie gra intensywnie. Dlatego moim zdaniem kupno czołgu premium nie jest bezzasadne, o ile tylko możesz kupić dwia lub trzy na tym samym lub zbliżonym BR. Z dodatkowymi
  • Odpowiedz
@Niss: Moim zdaniem zostań z amerykańcami. Ruski są przyjemne jak poznasz grę. Przede wszystkim to najszczęśliwsze czołgi w grze bo mają 0 depresji w działach. Drugim minusem ruskich maszyn, że dobrą amunicję która robi cokolwiek przeciwnikom odblokowujesz jak już przechodzisz do kolejnej maszyny. O bias zapomnij to taki urban legend nie licząc paru błędów w grze które dotyczą wszystkich ale ludzie przypisują ruskim magiczne właściwości. Jeżeli ameryka ci nie leży to
  • Odpowiedz