Wpis z mikrobloga

#famemma Widze, ze przewija sie temat swetra Natana. Marki typu Versace, Gucci, LV itd to napompowane gowna ktore ludzie kupuja zeby podbic sobie ego. Nawet Natan przyznal, ze kupuje drogie ciuchy na podbicia ego. Moglby kupic cos duzo lepszej jakosci, za podobma cene, ale mniej znanej firmy. Dlaczego tak nie zrobi? Bo po co ma wydac ciezkie pieniadze na cos, co zwyklemu zjadaczowi chleba nie zaimponuja, Bo wykly zjadacz chleba nie ma pojecia o wielu markach. Zna tylko wypromowane gowna. Wsrod powaznych ludzi z pieniedzmi tez nie zaimponuja Guccim itd. Smutne musi byc uczucie, gdy kupujesz cos dlatego zeby przypodobac sie innym. Bogacze kupuja rzeczy takich marek, o ktorych istnieniu ludzie nie maja pojecia. To cos jak np Rolex i Patek Philippe. Pierwszy lepszy leb sie spuszcza na Rolexa, Mimo tego, ze Patek to produkt kilka półek wyzej take samo jak np Vacheron Constantin, Richard Mill, AP, Chopard itd. Podobnie z blacharami, ktore obciagna Ci gdy masz Rolexa, ale nie gdy masz Pateka, bo zwyczajnie nie maja pojecia co jest co. Tak samo gamonie np pewnie woleliby pasek Gucci, a nie np Hermesa. Bizuterie pewnie woleliby od Pandory czy jakiegos #!$%@? Svarowskiego (o Ile robi, nie wiem) niz np Van Cleefa. Ogolnie to tez smiech na sali z zegarkow co niektorych, jak np wlasnie zegarki Guess (kaniowski) czy inne typu Hugo Boss, Gucci i tego typu syf z movementem za 5 dolarow z Ali Express, a Cena kosmkczna bo to dziadostwo. Lepiej kupic G Shocka czy chocby Tissota, albo generalnie zegarek od brandy zajmujacego sie zegarkami i beda to zegarki nieporownywalnie lepsze. Nascie lat mieszkam w Londynie, poznalem sporo osob i np mam znajomego w Harrodsie (najbardziej luksusowy Dom towarowy w Londynie, moze nawet w Calum UK) ktory mowil, ze brytyjscy influ "kupuja" ciuchy w Harrodsie, nagrywaja jakies storki czy zdjecia i zwracaja do sklepu. To musi byc #!$%@? zycie. Gorzej jeszcze Maja ludzie, ktorzy wierza w to, ze ich ulubiency to bogacze niewiadomo jacy i probuja ich nasladowac tracac przy tym czesto godnosc. Krotko mowiac z obserwacji zycia ludzi w 8 milionowym miescie zauwazylem, ze biedni udaja ze maja hajs, a ludzie ktorzy ten hajs faktycznie maja to czesto nie wyrozniaja sie z tlumu.
BigInt - #famemma Widze, ze przewija sie temat swetra Natana. Marki typu Versace, Guc...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@BigInt: mówiąc krótko kupił bo go stać, a niektórych łykopków boli ze w 1,5 miesiąca tyle nie zarobią hahah i to ja jestem pieeeeerd olniętY?
  • Odpowiedz
  • 1
@inpevx podejrzewam, ze gdybym na tag wrzuxil np zdjecie swojego zegarka to tez wielu by sie zesralo tylko z faktu bolu dupy, ale nie o to chodzi. Mi chodz raczej o to, ze czesto np ciuchy designerow nie sa warte swojej ceny. To, ze kupil to jego sprawa. Gdyby jednak chodzilo mu o jakosc to w tej cenie by kupil cos lepszego, ale wlasnie wtedy bysmy o tym nie gadali na tagu
  • Odpowiedz
@BigInt: Ja to mam wrażenie, że on chce się za wszelką cenę dopasować, chce być akceptowany przez cała resztę influ ale oni go nie chcą I to proste myślenie drogie to fajne, podejrzewam, ze jemu to się nawet te ubrania nie podobają ale cena decyduje bo ma to zrobić wrażenie bo drogie. U niego zwyczajnie jest problem z głową. który to już raz się wycofuje z internetu bo się pogubił, bo
  • Odpowiedz
@BigInt: nie jesteś wcale jakiś mądrzejszy z tym wymienianiem mniej znanych, ale drogich marek, bo sweter tej jakości i tak kupisz za 200zł xD
To jest bawełna, a nie włókna że skafandru NASA.
  • Odpowiedz
  • 0
@selflessness niekoniecznie. Sa rozne rodzaje bawelny, gramatura itd. Cos jak drewno. Mimo tego, ze sosna, swierk, heban czy jesion to drzewa to nie kazde z nich tak samo dobrze sprawdzi sie np przy wykonczeniu wnetrza w aucie. Podobnie sa diamenty i diamenty. Niby to samo, ale juz technika ciecia moze wplywac na cene kamienia.
  • Odpowiedz
@BigInt: stać go, kupił bo podoba mu się, czuje się w nim dobrze - lepiej, więc jaki problem? Ja przykładowo zawsze marzyłem o Casio MR-G, mimo że to nie półka cenowa rolexa to i tak sporo moich znajomych ma samochody tańsze niż mój głupi zegarek.
Kupiłem se słuchawki za ponad 3k i też od razu każdy patrzy mi do portfela i mówi, że na #!$%@? je kupiłem. A ja jestem z
  • Odpowiedz
@BigInt: imo beka nie powinna być z tego, że on sobie kupuje drogie ciuchy tylko że komuś tak obrzydliwy sweter imponuje. Pokaż losowym 100 osobom ten sweter nie mówiąc jakiej jest marki, a obstawiam że z 90% powie że to jakieś gówno którego nie chce nawet za darmo.
  • Odpowiedz
  • 0
@Hazzy90 moze I tak byc. Ja np nie lubie jak jest logo na cala klate czy plecy. Czulbym sie jak chodzaca reklama. Im mniej rzucajaca sie w oczy odziez tym lepiej dla mnie.
  • Odpowiedz