Wpis z mikrobloga

Ktokolwiek wierzy, że w Rosji się coś zmieni po śmierci Nawalnego chyba nigdy nie rozmawiał z ruskim. Z wykształciuchem czy z wsiurem z kopalni - to nieistotne, śpiewka jest taka sama.

Autentyczna rozmowa z kumatym #programista20k:
- A Ty Popierasz tę wojnę?
- Nie, ale to nie tylko wina Rosji. Zobacz co Biden wyprawia, wysyła im sprzęt, więc to też wojna z USA.
- Ale Putin napadł Ukrainę zupełnie bez powodu, przecież tam są gwałcone dzieci, giną przez niego niewinni ludzie, są atakowani cywile, bez sensu rozkradają i niszczą ten kraj.
- No tak, ale ja nie mogę być przeciwko swojemu krajowi.
- Ja bym pier9olił mój kraj gdyby coś takiego robiła władza.
- Nie chcę o tym rozmawiać, to wszystko nie jest takie proste...

Człowiek, którego codzienna praca opiera się na logice, algorytmach i myśleniu zero jedynkowym... Oni są od małego uczeni alternatywnej historii świata, tego że Mateczka Rassija jest wszechmocna i takiego niepokojącego, pozbawionego sensu, GŁĘBOKO zakorzenionego nacjonalizmu, który służy za koronny kontrargument przeciwko najlogiczniejszym argumentom w dyskusji. Tam nie ma szans na zmiany, ten kraj rozumie tylko siłę.

#rosja #polityka #przemyslenia #polska #nawalny #ukraina #wojna
walzky - Ktokolwiek wierzy, że w Rosji się coś zmieni po śmierci Nawalnego chyba nigd...

źródło: tuckerputin9

Pobierz
  • 21
@walzky
Widziałem ostatnio próbę wyjaśnienia "logiki" w decyzyjności rosjan z perspektywy historycznej i rzeczywiście wnioski końcowe były takie, że to jest bandycki kraj żerujący na innych niezależnie od władzy czy czasów. Schemat w kółko się powtarza: napadanie na słabszych sąsiadów co jakiś czas.

Oczywiście historia jakiej uczą u nich wygląda o 180 stopni odwrotnie do naszej i zawsze przedstawiają się jako ofiarę...
Ale Putin napadł Ukrainę zupełnie bez powodu,


@walzky: Chłopie, skoro wrzucasz taką brednię to się nie dziw, że ona nie trafia do człowieka "którego codzienna praca opiera się na logice, algorytmach i myśleniu zero jedynkowym".
@walzky: ten materiał bardzo dobrze to obrazuje. Ślepo wierzący putinowi, wymyślają karkołomne uzasadnienia jego decyzji, zamiast spróbować kwestionować same decyzje. putin to literalnie car.
dozerman230 - @walzky: ten materiał bardzo dobrze to obrazuje. Ślepo wierzący putinow...
@popcorn84: Powodów miała kilka: ciągłe bombardowanie Donbasu przez Ukrainę, niewypełnienie przez Ukrainę porozumień mińskich i próba siłowego odbicia Donbasu, wpisanie przez reżim Żeleńskiego wejścia do NATO do konstytucji.