Wpis z mikrobloga

Już kiedyś pytałem ale nie dostałem odpowiedzi. Czy wie ktoś jak kanały sportowe z PlusX w Televizo na tel androida z ogladac? W plusx nadawane są w 50 fps i przez to po minucie zawiesza się obraz a dźwięk leci dalej. Na tym samym telefonie, jak użyję odtwarzacza zewnętrznego VLC (w opcjach Televizo) z tą samą listą wszystko leci jak powinno.
#iptv #plusx #televizo
  • 20
  • Odpowiedz
  • 0
@przemyslaw82: nie testowałem, chociaz pewnie by dzialalo. Generalnie zdecydowanie bardziej chialbym używac Televizo (najładniejszy i najprostszy intefejs imo), tylko w przypadku kanałów sportowych z PlusX muszę wybierać odtwarzacz zewnętrzny co mnie lekko irytuje. I nie wiem czy problem leży w liście, odtwarzaczu czy moim telefonie dlatego szukam odpowiedzi.
  • Odpowiedz
@cochize1: ja widze że 50 fps to tylko mają chyba dwa kanały polsat sport premium więc myślę że to bardziej wina telefonu może procesor nie nadąża bo aplikacja ma też znaczenie iptv pro v7 przetestuj jest też dobra i ma wszystko co potrzebne
  • Odpowiedz
  • 0
Generalnie to pisałem do gościa z PlusX i to on mi zasugerował właśnie, że sportowe nadawane są w 50 fps (czyli te z zakładki sport, nie wiem czy wszystkie, ale Viaplay w innej zakładce już się nie zacina). Także jak mam oglądać sportowy kanał na kom (90% przypadków) muszę wybrać w ustawieniach odtwarzacz zewnętrzny i na VLC wszystko elegancko leci. Cos mi zasugerował zeto cos z refresh rate moze miec do czynienia,
  • Odpowiedz
  • 0
@przemyslaw82: sprawdziłem ta apke IPTV PRO v7 i wszystko dziala bez zarzutu. Nawet Eleven 4K po LTE bez zadnej ścinki. Wiec generalnie cos nie tak kompatybilnego jest z moim Pixel 5 i Televizo. Tylko co?
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.