Wpis z mikrobloga

@darknightttt: pomijając wymagania "na start", jak już się je spełni... oczekują zbyt wielu przywilejów nie dając w zasadzie nic sensownego w zamian. Jak chcesz konkretnie to mogę opisać.
  • Odpowiedz
@darknightttt:
Wymagania na start, powiedzmy tak do 1-3 pierwszych randek:
- jeśli chodzi o wygląd, wzrost, zarobki, status majątkowy, zawodowy, bycie w 80% facetów przekreśla szanse na znalezienie sensownej, przeciętnej, normalnej dziewczyny.

Wymagania w relacji, czyli po wstępnym zaakceptowaniu:
- oczekiwanie tradycyjnych wartości i zachowań u faceta przy jednoczesnym akceptowaniu nowoczesnego podejścia do życia i ról w związku u kobiety. Plus bieżące kontrolowanie czy przypadkiem "wstępnych wymagań" nie spełni lepiej jakiś
  • Odpowiedz
@darknightttt: ja mam proste myślenie i z tego co widzę to mają wymagania do Polaków! mają lekkie wymagania do obcokrajowców. I nie mają żadnych wymagań do czarnoskórych. Można nawet powiedzieć że co niektóre to i pod śmietnikiem by dały.
  • Odpowiedz
że Polki mają wysokie wymagania co do mężczyzn?


@darknightttt: nie chodzi o Polki, tylko o p0lki, czyli kobiety, które nie mają do zaoferowania praktycznie nic, oprócz swojego wyglądu(chociaż i z tym różnie bywa) i wybujałego ego. Z mojego doświadczenia dziewczyny, które mają coś więcej do zaoferowania, są w sumie w większości zajęte, natomiast p0lki, przez to, że są p0lkami nie mogą sobie ułożyć życia, oblegają portale randkowe itd., przez co często
  • Odpowiedz
@darknightttt: p0lki nie dają nic poza dostępem do tzipy raz w miesiącu i okazyjnym ogarnieciem chaty raz na tydzien plus pisianiem ze swoimi eks i mokebe, a tak to same wymagania. p0lak czyli simp daje hajs, mieszkanie, wyjscia, komplementy, poczucie bezpieczenstwa, wozenie autem, noszenie wszystkiego za p0lka, organizowaniem weekendow i sie cieszy jak ta go pochwali ze grzeczny chlopiec z niego.

Drugi typ p0lka to feministka potajemnie konkurująca ze swoim facetem.
  • Odpowiedz
@Zapaczony

Może faceci stulejarze powinni zmienić podejście i zamiast dawać atencje tylu dziewczynom, których ego po tym rośnie i rośnie, zacząć samemu mieć wymagania i nie pisać do co drugiej laski na wspomnianych portalach randkowych. xDD

Kto by chciał mieć za faceta gościa, który pisze co do drugiej laski- to jest niski standard dla dziewczyny. Chcecie szacunku to sami go do siebie miejcie.
  • Odpowiedz
@Tupolej154: facet daje:
poczucie bezpieczeństwa, tampon/wsparcie emocjonalne, szofer, złota rączka, ochroniarz, tragarz, organizator weekendów i wyjazdów, doradztwo oparte na logice, rozwiązywanie problemów, darmowe porady inwestycyjne i finansowe, poszerzanie horyzontów (facet ma przeważnie więcej zainteresowań), nauka myślenia logicznego a nie emocjami, nauka oszczędzania albo przynajmniej kontrolowanie impulsywnych kobiecych zakupów, no i oczywiście finanse, p0lka w związku prawie zawsze jest na plus z hajsem.

co daje p0lka?
Gotowanie? Po równo. Sprzątanie? Po równo.
  • Odpowiedz