Wpis z mikrobloga

#rod

Konto mam tu zbyt długo żeby mi ktoś zarzucił trolowanie albo uprawianie opłaconej kampanii na rzecz jakiegoś związku (ha ftu) deweloperów. Ale... przecież te RODy to najgłupiej zorganizowana przestrzeń w miastach. Ucieszyłbym się w opór jakby to zostało zaorane i przekształcone w ogólnodostępny teren zielony dla wszystkich a nie dla przeciętnego janusza co grodzi te swoje pare metrów i #!$%@? każdego postronnego kto ośmielił się przejść obok.

Przeciętne polskie miasto wygląda jak parodia nowoczesnej metropolii, poprzecinana PRLowskimi blokami i "nowoczesnymi" betonowymi dżunglami rodem z 7 kręgu piekieł i do tego wpieprzamy ten prlowski potworek w postaci ROD.

#!$%@?ć te azbestowe domki, zasadzić las i przywrócić te miejsca dla ludzi.

Ktoś mi wyjaśni co w tym planie złego?
  • 3
  • Odpowiedz
@krzych0: twój plan jest dobry, przekształcić w ogólnopolskie tereny zielone a rody wywalić już poza miasto. Szczególnie w takiej Warszawie lub większych miastach gdzie zabierają przestrzeń mieszkańców tworząc exluzywne tereny dla januszy. Nie podoba mi się opcja sprzedaży pod bloki, to już wolę w takim przypadku żeby nawet te zielone rody zostawić
  • Odpowiedz
@krzych0: wierzysz w to, że teren zostanie oddany ludziom a nie powstanie w tym miejscu siatka osiedli poprzecinanych wąskimi uliczkami z jednym wyjazdem na główną ulicę?
  • Odpowiedz