Wpis z mikrobloga

Zupełnie spontanicznie wpadliśmy z żoną na pomysł aby sprzedać mieszkanie i kupić domek.

Wiecie co mnie w tym wszystkim jedynie cieszy? Że będę mógł remontować i zrobić meble samemu. Obecne mieszkanie jest fajne, ale po 4latach miałbym ochotę zrobić wszystko od nowa tylko bezsens wydawania na to pieniędzy mnie powstrzymywał.

A tak? Mam powód( ͡° ͜ʖ ͡°)

#zrobtosam #remontujzwykopem #gdansk #stolarstwo #chwalesie
  • 11
@krystal_Tri_tapik a to takie gadanie, za cene domku/domu masz mieszkanie 3-4 pokojowe 70m^ w fajnej lokalizacji. Wiec przestrzen jest, wszedzie blisko: sklepy, autobusy, tramwaje.

A w domu to roznie, troche dalej, trzeba miec auto by wszedzie dojechac. Remonty , ocieplenie, naprawy to wszystko trzeba robic we wlasnym zakresie.

Ja nie neguje ani domu ani mieszkania bo na szczescie mieszkalem w obu i mam porownanie i wole mieszkanie niz dom.

Ale kilka lat
@Volantie: wyobraź sobie, że masz jak Op, hobby w postaci stolarki. W mieszkaniu sklecisz domek dla ptaków, albo szafkę nocną, ale jakbyś się chciał rozbujać do konstrukcji łóżka, to te 70 metrów o kant. W tym znaczeniu pisałam o przestrzeni, nie w sensie miejsca dla każdego członka rodziny, żeby sobie nie siedzieć na głowie.