Wpis z mikrobloga

W sprawie #rod naprawde ciężko mi zrozumieć skąd biorą się ludzie, którzy są im tak bardzo przeciwni. Przecież chyba lepiej mieć w sąsiedztwie ogródki działkowe niż kolejne bloki od deweloperów, którzy postawiliby je tam oddalone od siebie o max dwa metry. Moje zdanie co prawda nie jest obiektywne, bo moi rodzice mają działkę, która jest w małej miejscowości, więc jej nic nie grozi, ale rozumiem jak ważne jest coś takiego dla człowieka. Żeby miał gdzie odpocząć i na chwilę uciec od codziennego świata. Naprawdę polecam tym osobom, którym przeszkadzają działki, żeby sobie sprawdzili w okolicy czy nie ma jakichś działek, które mogliby sobie wydzierżawić i gwarantuję, że nie będą żałować.
#nieruchomosci #deweloperka
  • 5
Przecież chyba lepiej mieć w sąsiedztwie ogródki działkowe niż kolejne bloki od deweloperów


@Marekexp: Absolutnie, wymarzonym sąsiedztwem polaka zwyczajnego jest osiedle betonozza plazza premium oczywiście ogrodzone i ze szlabanami żeby się plebs nie pałętał.
@Marekexp: no mam działki niedaleko siebie, średnia cena za odstęp od dzierżawy to 25-50k ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Problem jest taki, że ROD miał sens, gdy były budowane na kompletnych #!$%@? i nieatrakcyjnych terenach. Razem z rozwojem miast i infrastruktury ta atrakcyjność i zaludnienie terenów wokół ROD zmienia się czasem z bardzo nieatrakcyjnych do topowych lokalizacji w mieście.