Wpis z mikrobloga

@SzybkieSondy: Proponuję aby każdy amerykański koneser putińskiej pały obowiązkowo jechał na tygodniową wycieczkę do swojego konserwatywnego raju i żył tam jak przeciętny ruski
  • Odpowiedz
  • 0
@SzybkieSondy coraz bardziej zaczynam myśleć, że ten koleś to szpieg doskonały. Wydaje mi się, że ma za dużo wolności jak na osobę medialna, która wspiera rosje w USA.
  • Odpowiedz
  • 7
@SzybkieSondy To może niech już nie wraca do USA, skoro w chlewie... znaczy w r*sji jest tak dobrze? Myślę, że mógłby się zakumplować z Derpardieu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@SzybkieSondy: Manipulacja. Tucker stwierdził że to nie Rosja jakoś super się poprawiła od czasów zimnej wojny, tylko usa się stoczyło. W stanach na porządku dziennym dzisiaj są zombie na ulicach miast, kradzieże sklepowe, syf i smród. I to go "zradykalizowało", sam fakt że może być lepiej jak się spróbuje. Zwłaszcza w kraju dużo biedniejszym od stanów.
  • Odpowiedz
@SzybkieSondy: #!$%@?ąc już od polityki, jestem w stanie uwierzyć że bardziej mu się spodobały sklepy w Rosji, bo w mógł w końcu trafić do supermarketu gdzie jest łatwiej kupić świeże warzywa niż amunicję do AR15 xd
  • Odpowiedz
  • 37
@SzybkieSondy i jeszcze pewnie porównuje Rosję na przykładzie Moskwy, zamiast typowego Muchosrańska i Pierdziejewopiździecka, gdzie nawet rura z gazem nie dociera.
  • Odpowiedz
@Mtsen: porównuje miasto do miasta, żeby czysto i bezpiecznie się w USA czuć to chyba do Ocean City trzeba jechać, bo w każdym wspaniałym amerykańskim metropolis wszędzie naćpani srają i kradną i strzelają do siebie i nie można nic z nimi zrobić bo rasizm.
  • Odpowiedz
usa się stoczyło. W stanach na porządku dziennym dzisiaj są zombie na ulicach miast, kradzieże sklepowe, syf i smród.


@xyzzy: po prostu w rosji nie ma problemów typowych dla rozwiniętych społeczeństw, podobnie jak w USA nie ma problemów typowych dla biednych krajów. On po prostu na pierwszy rzut oka widzi to - brak bezdomnych w namiotach na ulicach Moskwy (bo jest #!$%@? zimno i siedzą w kanała ciepłowniczych), brak narkomanó na
  • Odpowiedz