Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 83
@Januszek_z_Koluszek Nawet całkiem jędrne 75B nie sterczą na leżąco. Owszem - nie rozlewają się tak jak te, na obrazku ale nadal - to nie są donice, o twardej obudowie, tylko kawałek skóry z tłuszczem i gruczołami.

Z resztą - ja jestem prostym człowiekiem i podobają mi się każde ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Dollcel jakbyś kiedyś spotkał się z kobietą to też powinieneś usłyszeć podobne słowa przegrywie xd
Że #!$%@? to powinien sterczeć a nie taki obwisły mały flak ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
@Januszek_z_Koluszek jędrne w pozycji leżącej to najwyżej miseczka B albo A bo chyba o cyckach w pozycji leżącej tu rozmawiamy prawda?
Poza tym u różnych kobiet to różnie wygląda. Widziałem już miseczkę B które była tak nieładna a widziałem też olbrzymie doje które były mega atrakcyjne (i nie były sztuczne)
No i zupełnie inna kwestia tego jak te piersi zachowują się w dotyku. Bo to też następna rzecz gdzie kobiety mają różną
  • Odpowiedz
@Notes: dawno temu słyszałem, że miękkość/sprężystość zależy od tego czy piersi mają więcej tłuszczu czy gruczołów. Jak tłuszcz to bardziej sztywne, sprężyste, jak gruczoły mleczne to miękkie, opadające.

Było to dawno temu i wysoce możliwe, że po prostu #!$%@?ę głupoty ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: no ja tez dawno temu slyszalem cos podobnego ale nie chcialem #!$%@? glupot wiec przemilczalem temat ;) bo na przyklad czasami zwykle cwiczenia pomagaja tez poprawic zwis biustu wiec duzo tez zalezy od męśni :)
  • Odpowiedz
@Notes @SzubiDubiDu: Na odwrót, tkanka gruczołowa jest gęstsza od tłuszczu. Z wiekiem gruczołowej jest mniej, a tluszczowej więcej - zwłaszcza w menopauzie zmienia się ta proporcja. Ale wiadomo, to nie jedyny czynnik
  • Odpowiedz