Wpis z mikrobloga

#wuwunio #palhajstv Dlaczego na tagu jest jechanie po PHTV? Bo wykop to agregat nieudaczników, kidosów internetowych, pał życiowych, zawistnych chłystków i typowych prostych idiotów dla których magical to szczyt. Dlatego też tylko na wykopie jest pojazd na PHTV. A kto po nich jedzie? No jak czytam to właśnie takie kidosy bez życia bo WuWu przestał nagrywać z tigerami, sowami i kobrami i magicalowych pato kidosów to w niesmak bo to był ich poziom. Sepleniący, chorzy na głowę, ułomne patusy to był wasz level. PHTV od tego odszedł i poszedł wyżej, ale dla was naturalne środowisko to dno umysłowe, dlatego tak go jedziecie, uważając, że to on się skończył, a nie wy. No a prawda jest taka, że to wy zostaliście w tym szambie, a PHTV przestało do niego zaglądać no i jest hejt i wyzywanie PHTV. Pascal tivi jest górą i idzie do przodu, a wy dołem i idziecie do tyłu BENC nieudacznicy.
  • 15
  • Odpowiedz
@KwadratF1: O jak ty mi teraz zaimponowales, idealnie podsumowanie tego zjebportalu, tagu wuwunia to nie znam akurat, ale taka sytuacja jest praktycznie na kazdym tagu ytbera, zbierze sie koleczko 15-20 #!$%@? ktorzy tak bardzo gardza danym tworca ze az musza dzien w dzien z wypiekami na kaprawych mordach ogladac kazda jego produkcje a pozniej spuszczac sie na tagu jaki to on nie jest zly XD sa i tacy co nawet robia
  • Odpowiedz
@KwadratF1 Co do użytkowników portalu to pełna zgoda. Co do odejścia od Bonza również. Sam nawet nie oglądałem odcinków z nim, i uważam że promowanie tej osoby, i Kobry, w Internecie było, jest i będzie szkodliwe głównie dla nich. Nie oglądam też odcinków z tych patogal, bo nawet się nie orientuje w ludziach co tam występują.

Ale prawdziwy WuWunio to nadziobany wódą w opór WuWunio, i wtedy tworzy fajny kontent. Oglądało się
  • Odpowiedz
  • 0
@wezsepigulke: Odcinki z gal są tak samo dobre jak reszta. Dlaczego? A no dlatego, że głównymi bohaterami tych odcinków nadal jest ekipa PHTV, nadal ten sam humor, styl i gadane. Zmienia się sceneria, ale wszystko nadal kręci się wokół tych samych ludzi. Nikt tam mikrofonu i kamery nie oddaje, WuWu nadal gada po swojemu, Lui dokłada, a Janczar drze #!$%@?ę na cała halę jak się śmieje.
  • Odpowiedz
@KwadratF1 Być może, ale nie interesuje mnie to środowisko. Niech sobie to nagrywa, nie mam obowiązku tego oglądać.

Oglądałem go bo chodził napruty po lesie albo po absurdalnie głupich imprezach i były jaja. Ostatnio wrzucił coś z targów rozwodowych i w połowie wyłączyłem. Coś się skonczyło, i podejrzewam że to regulamin YT go skończył.
  • Odpowiedz
@Mos_Wander: No tak, wlasnie przemowil typowy przedstawiciel podczlowieka omawianego w tym watku. Normalni ludzie jak dana tworczosc im nie odpowiada, to ogladna raz, dwa, moze napisza krytyczny komentarz i dadza sobie z tym spokoj, a nie jak zj3by tutaj, nie lubia, maja za syf, ale ogladaja wszystko i miesiacami dzien w dzien przesiaduja na danym tagu..wyzszy poziom spherdolenia.
  • Odpowiedz
@COVID-21: Dzbanozo, ja nie oglądam PHTV juz dawno. Za mało wątków osobistości kontrowersyjnych, takich jak Tiger i Kobra, Bodychrist, Bonus BGC, Sowa czy Sebastian Wszed. Ile można oglądać obrzydliwy, grzeczny ryjec Kaniowskiego lub Wojtka Golę robiacego R challlenge. Skąd ty te bzdury wymysliłeś, że my krytykujemy ale oglądamy? Próbowalem ogladać, ale nie dałem rady i po kilku odcinkach stwierdziłem, że content się zmienił na ugrzeczniony i stare już nie wróci. Ze
  • Odpowiedz
@KwadratF1: Wykop jest raczej wylęgarnią trolli i dzieci/patusów którzy całe życie poświęcają na siedzenie na tagach fame, pato. Co nie zmienia faktu że dalej jest sporo normalnych ludzi i piszą często bolesną prawdę.

Taką jak że no PalHajs się skończył. Wypromował siebie na patologii, luzie, alkoholu, prowadzeniu na takim vibe freestylowym i tym że odcinki był prowadzone w punkt - szczerze i bez cenzury. A teraz co mamy? Wywalenie patologii jeszcze
  • Odpowiedz
@kaminarii: I to jest punkt po prostu Palhajs zrobił ugrzeczniony taki kanał podróżniczy wieje totalną nudą , Nie chodzi o ludzi co tam występowali tylko już nie ma wódeczki szalonych imprez mało głupich gadek nuda dalej wracam do Klątwa Jeziora Tukum dalej sztos
  • Odpowiedz