Wpis z mikrobloga

Pisze sobie z fajną tinderówką już na messengerze ale przyszła mi do głowy pewna myśl, skoro jak narazie 100% spotkań (statystyka z 3 wyjść) ze mną kończy się ghostingiem to może nie proponować spotkań a wręcz ich unikać skoro samo pisanie z nią sprawia mi jakąś przyjemność?

Pytanie jak długo można pisać bez spotkania, przecież nie będzie to trwać w nieskończoność

#tinder ##!$%@? #badoo #podrywajzwykopem #randkujzwykopem #przegryw
serek_heterogenizowany - Pisze sobie z fajną tinderówką już na messengerze ale przysz...

źródło: 1000011738

Pobierz

jak wyżej

  • Bez sensu, albo się spotykasz albo olewasz temat 67.0% (75)
  • Skoro sprawia Ci to fun to tylko pisz jak chcesz 33.0% (37)

Oddanych głosów: 112

  • 14
  • Odpowiedz
@serek_heterogenizowany: laska nie będzie z Tobą raczej pisać w nieskończoność, ja bym zaryzykował na Twoim miejscu i atakował o spotkanie. I to im szybciej tym lepiej, z doświadczenia wiem, że tutaj nie ma na co czekać tylko kilka/kilkanaście wiadomości i trzeba atakować o jakąś kawkę jak się gadka klei.
  • Odpowiedz
@serek_heterogenizowany: xD
Pewnie maja wrażenie, ze nie jesteś nimi zainteresowany jak nie próbujesz ich zgarnąć do siebie na "włoszczyznę przy winku" xD
Pierwsza randka na miescie jest ok, bezpieczna opcja, ale od drugiej, jezeli pierwsza poszla git, to atakuj typie xD Zreszta co masz do stracenia jak twoja obecna taktyka nie dziala xD
  • Odpowiedz
@serek_heterogenizowany: @serek_heterogenizowany: To przestań słuchać takich głupich rad i zacznij się zachowywać jak facet XD nic dziwnego, że każda Cię ghostuje skoro zachowujesz się jak psiapsi a nie jak materiał na facetaXD
Dla kobiet jestes zwyczajnie nudny i nie rokujesz, uwierz mi, ze one chca dokladnie tego samego co Ty tylko to Twoja rola jest to zainicjowac
  • Odpowiedz
@serek_heterogenizowany: im dluzej piszesz bez spotkania tym laska sobie Ciebie idealizuje i potem wychodzi jak wychodzi xD ta z walentynek tez juz ghost?
nie przejmuj sie ja w nowej edycji wyszedlem z laska ktora byla ladniejsza od wszystkich tak sie stresowalem zeby tego nie spi3rdolic, potem udało sie w koncu doprowadzic od drugiego ale przy umawianiu na trzecie zghostowała xD a potem poznawalem fajniejsze dla mnie takze jak to mowia tego
  • Odpowiedz