Wpis z mikrobloga

Administracja bloku w #warszawa #bialoleka mi grozi pozwem za opinie na Google pod ich firmą. Wstawiłem zdjęcie altany zapełnionej śmieciami i opinie iż „nie potrafią ogarnąć wywozu śmieci na nowej nieruchomości”. #wykopefekt , jedziemy? Postaram się do wieczora napisać artykuł lub podsumowanie. Samo pismo też jest profesjonalne XD pic rel - tak się dzieje dość… regularnie.
#patodeweloperka tak wybudowała blok ze jest za mała altana i nie ma dojazdu śmieciarki „zgodnie z prawem”, trzeba każdy kubeł przepychać do miejsca gdzie jest dojazd. Czasem zapomną i tak to wygląda XD
tomeczekw - Administracja bloku w #warszawa #bialoleka mi grozi pozwem za opinie na G...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@tomeczekw: administracja pewnie zaprzyjaźniona z deweloperem? Jechanka z nimi! Powodzenia przy zawiązywaniu wspólnoty i uchwaleniu nowej firmy, która będzie faktycznie dbała ;)
  • Odpowiedz
@tomeczekw: ja już czekam z pół roku na pismo od pewnej firmy ( ͡° ͜ʖ ͡°) niech sobie grożą. W ogóle w opiniach jednoznacznie można stwierdzić, że to ty napisałeś?
  • Odpowiedz
@tomeczekw: Ty mi lepiej powiedz jak to zrobiłeś, że miniaturka jest obrócona a pełne zdjęcie jest prawidłowe ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wypok chyba czasem bierze pod uwagę informacje o orientacji zdjęcia a czasem nie.
  • Odpowiedz