Wpis z mikrobloga

Rozmawiasz z dziewczyną nowo poznaną przez telefon, spoko rozmowa, śmieszki itp itd, i po kilku minutach ona wypala: Ej jeżeli jesteś naprawdę spoko - a na takiego się wydajesz, do tego jesteś przystojny to jesteś niski prawda? Bo takie mam spostrzeżenia. Coo, skąd bierzesz takie rzeczy? ;p. Dziewczyny wchodzą na wyższy poziom, wyczuwają przez telefon (ʘʘ), ale miała rację :D. Ale nie dziwię się jak jest sama wysoka i patrzy na to, gorzej było 2 lata na tinderze gdzie 100% dziewczyn pyta się w pierwszych 2 minutach rozmowy o wzrost.
#wzrost #logikarozowychpaskow
  • 16
  • Odpowiedz
@naksu: możliwe, że tak - pewnie też wiek mówi to mając 30lat. Miałby człowiek już kogoś, ale jednak ta dziewczyna która np by chciała to nic nie czujesz patrząc na nią, nawet jeżeli ma bardzo dobry charakter :(.
  • Odpowiedz
@Loscompanieros: jaką masz samoocenę? Jest to Twój kompleks, czujesz się np. gorszy, niechciany, zdołowany przez wzrost? Sorry że tak wnikam, ale jestem niewiele wyższy od Ciebie i może masz jakieś dobre rady starszego człowieka? :D
Ze swojej strony mogę polecić - jeśli rozmowa z kimś się klei i pada pytanie o wzrost to mów taki, jaki jest i traktuj go jako neutralną cechę, nie dodawaj "hehe bo wiesz jestem niski, ale
  • Odpowiedz
@Idkbro: Zależy, w tamtym roku pierwszy raz przespałem się z kobietą - pierwszy raz w życiu, przez problemy zdrowotne które mnie niszczyły i siadały mocno na psychikę. Po tym spotkaniu zacząłem mieć bardziej jakby "whatever", chociaż zawsze mnie boli to jak idę po galerii czy koło budynków gdzie są szyby i widzisz siebie w odbiciu na tle innych ludzi - wyglądasz jak niewyrośnięte dziecko. Widzisz kogoś koło siebie i myślisz sobie
  • Odpowiedz
@Loscompanieros: w odbiciu może być przekłamanie przez perspektywę i generalnie ciężko określić czyjś wzrost, też mam takie sytuacje.

Właśnie dlatego lepiej na początku (nie, że zaraz na dzień dobry, ale po chwili rozmowy) zapytać o jej wzrost, wtedy najczęściej dopytuje "a Ty?" i jeśli jest to problem to po prostu nie marnujecie sobie oboje czasu.
Ja z kolei w większości znajomości z dziewczynami o dziwo spotkałem się z pozytywnym odbiorem mojego
  • Odpowiedz
@Idkbro: też tak myślę, że szybciej jakoś ma się szansę z dziewczynami 2/3 cm niższymi albo równymi. Ale powiem Ci, że jak przespałem się z kobieta o 2 cm niższą to jednak kobieta o takim wzroście to kawał ciała jest;p. Jednak mam wrażenie, że filigranowe 155-160 są fajne, podnieść jest itp itd. Ale z pewnością całując się jest wygodniej być na równie i patrzeć sobie w oczy
  • Odpowiedz
@Loscompanieros: mam 173 cm i powiem Ci że bardzo daleko mi do idealnego wzrostu. W codziennym życiu oczywiście w niczym mi on nie przeszkadza, powiedział bym nawet że świat jest stworzony pod ludzi +/- 175 cm ale jeśli chodzi o życie uczuciowe to niestety ale zaczynają sie tu dość duże schody. Byłem co prawda w 2 związkach ale delikatnie mówiąc nie były to relacje udane, a nowo poznane dziewczyny najczęściej traktowały
  • Odpowiedz