Wpis z mikrobloga

@MxS89: wczoraj dotarł, tracking nawet samych dloni dziala fajnie, ale zeby nie mieć ziarna na obrazie z kamer trzeba miec bardzo dobrze oswietlone pomieszczenie. Z telefonu ani ekranu PCta bardzo trudno odczytać tekst, tak wiec wszystkie monitory musisz przeniesc do VR.

Niestety w podstawowej konfiguracji czas dzialania to jakies 2h, pozapieciu kablem może 3, dzisiaj bede testował czy po zapieciu power injectora daje rade utrzymać naladowanie baterii
  • Odpowiedz
@MxS89: jesli dziala tu jakies wyszukiwanie to sprobuj odnalezc moj wpis, tez podobne pztanie z pol roku temu zadawalem i byla tam nawet fajna dyskusja i porady, ja zrezygnowalem z tej fanaberii
  • Odpowiedz
  • 1
@Evzen_Huml: ale chyba q3 wyszedł jakoś w październiku zeszłego roku to nie hu hu mi te pół roku nie pasuje( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Leniek To daj znać po tym teście jakie masz odczucia, bo się naoglądałem recenzji bardzo mi się ten koncept podoba ale nie chce, żeby skończyły po czasie w kacie
  • Odpowiedz
@MxS89: Bardziej się opłaca nówkę bo masz 30 dni na zwrot jak nie podejdzie za free + dostaniesz 30$ na zakup gier jeżeli przed aktywacją gogli klikniesz na reflinka np w moim googledocu masz no i masa darmowych i płatynych gier ze zniżką
  • Odpowiedz