Wpis z mikrobloga

Pytanie #tatacontent
Czy warto dołożyć i kupić krzesło Tripp Trapp,czy też wystarczy np. Enock z Kinderkraft?

Mam wielu znajomych, którzy polecają Tripp Trappa, ale nie wiem, czy to nie sekta jak z Thermomixem ( ͡º ͜ʖ͡º)

A może zwykłe, najtańsze z Ikei?
chud - Pytanie #tatacontent
Czy warto dołożyć i kupić krzesło Tripp Trapp,czy też wys...

źródło: krzeselko

Pobierz

Które krzesełko kupić?

  • Tripp Trapp 12.5% (3)
  • Kinderkraft 25.0% (6)
  • Ikea 54.2% (13)
  • Inne? 8.3% (2)

Oddanych głosów: 24

  • 8
@chud: mam tripa ale nie mam porownania do innych krzesel oprocz tego z ikei. Dla malego dziecka to z ikei jest spoko ale jak dziecko zaczyna chodzic, wspinac sie (i tyje) to nie chce sie samemu za kazdym razem podnosic i wsadzac do antilopa. Ja kupilem tripa, stawiam jedzenie na stole i dziecko samo wlazi i wcina, mega udogodnienie wg mnie.

Dodatkowo musze dodac, ze tego tripa nie przewrocisz, zdarzylo mi
@chud: Mam Tripp Trapa - z deską do jedzenia i pasami.

Jest zajebiste ale też zajebiście drogie.

Nie mam porównania.
Kupiłem bo żona chciała, a ja chciałem spokój mieć.

Wiem, że była różnica jeśli chodzi deskę i pasy na korzyść Tripp Trapa.

Szwagierka ma to z Ikei i tez jest ok
Dodatkowo musze dodac, ze tego tripa nie przewrocisz,


@93michu93: to też prawda - ja kupiłem zestaw pasy dla bombelka dopiero co siedzącego i jeszcze tam były dokładki wydłużające nogi.
@chud mamy krzesełko z kinderkrafta igee oraz childhome lambda 3. Oba są spoko, oba w miarę tanie, ale chyba to z childhome trochę lepsze bo wydaje mi masywniejsze i trudniejsze do przewrócenia
@kobrys13: Identyczna historia. Krzesło jest mega, teraz na etapie krzesła do stolika.
Białe krzesło z ikei wymaga dorobienia czegoś pod nogi - plus po pierwszym posiłku z pomidorami/marchewką nie jest już białe.