Wpis z mikrobloga

Mirki, podpowiedzcie. O co może chodzić. Link4 wypowiedział mi polisę OC na pojazd, którego już dobre pół roku nie mam(sprzedałem). Za powód podali podejrzenie popełnienia przestępstwa przy zawieraniu polisy ( ͡° ʖ̯ ͡°) Na infolinii dzisiaj mi nie odpowiedzą bo nie ma teraz pracownika który by wiedział. Jutro mają oddzwonić. #ubezpieczenia #przestepczosc #prawo
  • 18
  • Odpowiedz
  • 0
@Norskee: Pewnie, od razu w ten sam dzień zgłosiłem do Link4(mam potwierdzenie) i do wydziału komunikacji. Na infolinii konsultant też widział moje zgłoszenie i date.
  • Odpowiedz
  • 0
@Norskee: Nie chce dostać kary z UFG za brak OC. Polisa była od 23.02.2023 do sprzedaży 21.05.2023. I dzisiaj dostałem pismo że ją wypowiedzieli i przelali mi kasę z powrotem.
  • Odpowiedz
@Undefended to też cię nie interesuje bo nie jesteś wlasicielem samochodu i jak sam wspomniałeś, zgłosiłeś sprzedaż gdzie trzeba z

No i Durga kwestia, no wypowiedzieli umowę no i co z tym zrobisz. Nic z tym nie zrobisz bo nie masz samochodu bo go sprzedałeś xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Norskee: Ale w okresie który wypowiedzieli byłem właścicielem pojazdu. Od 21.05.2023 nie jestem właścicielem tego pojazdu. A oni wypowiadają polisę z lutego 2023. Oni twierdzą że jak ją zawierałem popełniłem przestępstwo i dlatego ją teraz wypowiadają.
  • Odpowiedz
@Undefended rady kolegi @Norskee raczej włożyłbym do szuflady i o nich zapomniał, bo ubezpieczenie, chociaż w tym przypadku obowiązkowe, jest dalej umową i może zostać uznane za nieważne.

Nikt Ci tutaj nie pomoże w ciemno, więc po prostu musisz ustalić szczegóły, można tylko spekulować czy np. nie podałeś się za kogoś zawierając ubezpieczenie. Jest też opcja, że mają #!$%@? w papierach
  • Odpowiedz
  • 1
@LINK4_Ekspert: Ekspert Link4 na wykopie tego się nie spodziewałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
Niestety mimo wczorajszych zapewnień konsultanta, nikt z Link4 nie skontaktował się ze mną dzisiaj telefonicznie.
Zgodnie z prośbą przesłałem wiadomość e-mail z niezbędnymi informacjami.
  • Odpowiedz
  • 0
@jadalny_kasztan: Właśnie zadzwoniła do mnie Pani konsultant z Link4. Podobno wystąpił błąd systemu. Niebawem dostane nowe pismo że wszystko jednak jest w porządku. Będę musiał tylko z powrotem przelać pieniądze za OC, które mi zwrócili. Około 14 dni będzie trwało sprostowanie w UFG. Zapewniono mnie żebym się nie bał o ewentualną karę z UFG. Od razu człowiekowi ulżyło.
  • Odpowiedz