Wpis z mikrobloga

@mirek_dev: będzie Cię kolego #!$%@?ł jakiś niedowartościowany seniorek o pierdoły typu czemu tu dałeś interfejs, a nie klasę abstrakcyjną, a tu masz trzy ify a mogłeś dać strategię, a jakby tam nie było mocka tylko BigQuery to Twój kod by się nie zeskalował, a w ogóle to tylko 95% pokrycia testami itp. gaslighting. Skoro już raz pokazałeś, że jesteś frajerem i robisz godzinami jakieś zadanka domowe (ha tfu na Ciebie xD),
@mirek_dev: jak ja miałem taką rekrutację to były pytania dlaczego zrobiłem akurat w ten sposób, co bym zmienił w danym module jakbym miał więcej czasu albo co bym zmienił jak bym zmienił kod gdyby funkcjonalność miała działać odrobinę inaczej itp itd
@Romska_Palo_Ul_Laputa: w takim razie FAANG to nie są poważne firmy bo u nich wszędzie są zadania na rekrutacji.

Problemem branży IT jest to że nie ma tu standardowej certyfikacji i dopuszczenia do zawodu jak to mają inżynierowie w innych branżach albo lekarze. Stąd na rynku mamy pełno programistów jednego frameworka, którzy mimo 10+ lat doświadczenia zesraliby się jakby mieli napisać cokolwiek co nie znajduje się w tutorialu do tego frameworka. I
  • 4
@JanPawelDrugiLechWalesaPierwszy: @walokid @bin-bash @Romska_Palo_Ul_Laputa @l_Grela_l @karetpoker @rolling_stone_with_no_hope @MilionoweMultikonto @Krolik @interpenetrate @grzesio1912
Nikt z Was nie pytał, ale rekruter poweidział, że moje rozwiązanie tak mu się podoba i tak dobrze udokumentowane w readme, ze wlasciwie to spotkanie będzie trwało krótko i była tylko taka luzna pogadanka na temat opcjonalnego ulepszenia, o którym wspomniałem w readme. + Przesympatyczny ziomek ( ͡° ͜ʖ ͡°) Da pozytywny feedback i czeka mnie