Wpis z mikrobloga

@cpt_foley: spada do 1.5-1.6 pytanie czy zatrzyma się w tej strefie czy pójdzie dalej w dół i utworzy nowe historyczne minimum, czy odbije na powrót do 1.8-2.2$.

Co w tym nadzwyczajnego?
@cpt_foley: Po prostu komentuję twoje wysrywy. Jak nie chcesz komentarzy to nie pisz na wykopie, tylko sobie napisz na kartce w domu i przyklej do monitora ( ͡º ͜ʖ͡º)

#!$%@?, że spada i dziwisz się dlaczego a nawet nie wiesz gdzie są podstawowe wsparcia i jaka jest obecnie sytuacja dlaczego spada.

Twoje wysrywy i twoja logika nie ma nic do rzeczy, bo giełda rządzi się swoimi
@A_Duda Jaka jest obecnie sytuacja panie ekspert? Nie przewidziałeś jej że teraz masz w portfolio 200% straty na gazie? xD Tępaku prawiący o logice i pustosłowiu o prawach giełdy, zapraszam grzecznie #!$%@?ć ze swoimi radami
@cpt_foley: No tak, bo przecież wszyscy przewidzieli miesiąc temu jak spadnie gaz XDDD
Ty widzę, myślisz, ze są spece, co wiedzą co się stanie? Chyba ze szklaną kulą :D

Tak, mam longa i jeszcze ci wrzucę screena ile z tego longa wyciągnę i zobaczymy kto będzie ekspert ( ͡ ͜ʖ ͡)

A na razie to ty siedź cicho ze swoimi wysrywami i biadoleniem ( ͡º
@A_Duda Trzymasz tą stratę nie wiedząc jak działa rynek? Czemu spada i gdzie są wsparcia? Albo jesteś idiotą albo po prostu idiotą xd

PS Jeśli nic ci nie mówi pojęcie rolowanie, to dowiesz się niebawem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@cpt_foley: Dobraaaa, zioom, jakieś archiwalne staty to ja też mogę przefiltrować i pokazać XDD

Umówmy się tak, pogadamy za parę tygodni co?
Jak zamknę ze stratą to ci wyślę screena, nie boję się tego XD
Ale jak moje będzie wygranko to miej chociaż trochę odwagi i odszczekaj te swoje wypociny ( ͡ ͜ʖ ͡)